[ad_1]

پیوند_انتخابی

[서울=뉴시스]خبرنگار لی جه جون = چین واردات زغال سنگ از استرالیا را متوقف کرد ، که در مورد عفونت ویروس کرونا (کرونا 19) ، بحران هنگ کنگ و مسائل حقوق بشر در دسامبر گذشته ، دونگ مانگ و خبرگزاری مرکزی درگیر بود گزارش شده در 20

رسانه ها گزارش دادند که واردات زغال سنگ استرالیا از چین در دسامبر سال گذشته با استناد به آمار منتشر شده از سوی گمرک چین صفر بوده است.

چین مقادیر زیادی زغال سنگ و کک زغال سنگ از استرالیا وارد می کند ، اما با افزایش اصطکاک سیاسی ، واردکنندگان زغال سنگ خود را در اندونزی و روسیه به عنوان بخشی از پاسخ تغییر داده است.

طبق آمار مجمع عمومی گمرک ، سهم زغال سنگ استرالیا از کل واردات سال گذشته 34.1 درصد در مقایسه با 39.72 درصد در سال 2019 بوده است.

سهم زغال سنگ خام برای تولید فولاد در استرالیایی ها از 41/31 درصد در سال 2019 به 48/68 درصد در سال گذشته افزایش یافته است.

با این حال ، عنوان شد که عامل اصلی تأخیر در معرفی زغال سنگ خام به دلیل حادثه 19 کرونا است.

در بازار ، برخلاف زغال سنگ عادی ، زغال کک در شرایطی قرار دارد که نمی توان واردات را سریع کاهش داد ، زیرا چین به شدت به تولید استرالیا وابسته است.

روابط بین دو کشور هنگامی که استرالیا پیشنهاد ایجاد یک تیم تحقیقاتی بین المللی برای تحقیق در مورد ریشه های تاج 19 را بدتر کرد.

چین محدودیت هایی را برای واردات صادرات مختلف استرالیا اعمال می کند تا استرالیا را محدود و تحت فشار قرار دهد.

مقامات چینی در حال حاضر سطح واردات زغال سنگ را در سال 2021 تعیین کرده اند ، اما چون مواد مربوط به محصولات استرالیایی لغو نشده است ، احتمال زیادی وجود دارد که فعلا زغال سنگ استرالیا وارد نشود.

هم اندیشی مطبوعات مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *