[ad_1]

پیوند_انتخابی
[베이징=AP/뉴시스] مسافران و پرسنلی که از ماسک و محافظ صورت (محافظ صورت) استفاده می کنند تا از شیوع ویروس کرونا ویروس جدید (کرونا 19) در ایستگاه جنوبی پکن ، چین در 28 ژانویه (به وقت محلی) جلوگیری کنند. 2021.02.01.

[서울=뉴시스]خبرنگار لی جه جون = معاون اداره ملی آمار چین ، سئونگ لی وین ، نگرانی ها را در مورد خوش بینی بیش از حد به اقتصاد چین افزایش داده است ، که بهبود اقتصادی را در پنجم نشان می دهد.

طبق روزنامه روزنامه چینی بان گوانگ جونیور ، معاون آهنگ سونگ لی- وینگ در آن روز در مصاحبه ای گفت که عود عفونت ویروس کرونا (کرونا 19) احتمالاً بر نرخ رشد چین در سه ماهه اول سال جاری تأثیر می گذارد گفت که باید مراقب خوش بینی روز افزون باشد.

معاون مدیر سونگ لی-وینگ گفت که این شرکت از بیماری همه گیر کرونا 19 (همه گیر جهانی) در سه ماهه اول سال گذشته شوکه شده است.

بنابراین ، معاون مدیر سونگ لی وینگ تأکید کرد که “او بیش از حد به اقتصاد چین در سال 2021 خوشبین نیست” فقط بر اساس این واقعیت است.

اقتصاد چین با ضربه مستقیم کرونا 19 مواجه شد و رشد منفی 6.8 درصدی را در سه ماهه اول سال 2020 گزارش کرد.

از آن زمان ، به دلیل متوقف شدن انتشار کرونا 19 و شروع فعالیت اقتصادی ، چین تنها کشور بزرگی است که سال گذشته به علاوه 2.3 درصد رشد داشته است.

معاون مدیر سونگ لی وینگ ، قابلیت اطمینان برخی از سازمان های اقتصادی برای تعیین پیش بینی رشد 18 تا 20 درصدی چین در سال 2021 را زیر سال برد و گفت: “این پیش بینی خیلی علمی نیست.”

وی اظهار داشت که گرچه سال گذشته نبود ، هنوز در بسیاری از نقاط چین آلودگی به گروه کرونا وجود دارد که احتمالاً مانع فعالیت اقتصادی در سطح محلی می شود.

با این حال ، معاون مدیر سونگ لی وینگ تأکید کرد که رشد چین “انجیل” و موتور جدیدی برای اقتصاد جهانی است ، نه یک تهدید یا چالش.

معاون مدیر سونگ لی وینگ استدلال کرد که “اقتصاد چین تلاشی برای بهبود اقتصادی در شرایط اضطراری تاج 19 انجام داده است ، در حالی که همزمان اقتصاد چین را مجبور به از سرگیری فعالیت های خود و دستیابی به بهبودی پایدار می کند.”

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *