[ad_1]

پیوند_انتخابی
گروه مورچه های تابعه مالی علی بابا چین ((集團)

[서울=뉴시스]خبرنگار لی جائه جون = مقامات مالی چین ، که کنترل شرکت های بزرگ اینترنتی مانند علی بابا را شدت می بخشند ، فروش محصولات سپرده بانکی از طریق شرکت های پلتفرم را ممنوع کرده اند.

طبق شبکه شین هوا و Jaekyungmang ، کمیسیون نظارت بر بیمه بانک چین (CBIRC) در روز بیانیه ای صادر کرد تا از خطرات مالی ناشی از رشد سریع شرکت های فین تک جلوگیری کند. وی اعلام کرد که تصمیم گرفته است دست زدن به محصول را متوقف کند.

بخش مالی شرکت های بزرگ اینترنتی ، از جمله بزرگترین شرکت تجارت الکترونیکی وابسته به علی بابا ، شرکت فرعی مالی Ant Group ، علوم و فناوری دیجیتال Jingdong (JDDigits) و شرکت جستجوی Baidu Du Xiaoman Finance (度 小滿 金融) ، خود را دارد برنامه های کاربردی. محصولات سپرده با بهره بالا را به بانک های چین می فروشد

هیئت نظارت Eunbo گفت که اگرچه این مشاغل در سالهای اخیر به دلیل توسعه fintech به سرعت رشد کرده اند ، اما خطرات پنهان مرتبط با افشای اطلاعات و مدیریت محصول افزایش یافته است.

علاوه بر این ، بانک های محلی احتمالاً با جمع آوری سپرده ها در چین با استفاده از یک بستر آنلاین ، مقرراتی را که دامنه تجارت بانک های محلی کوچک را به مناطق خاص محدود می کند ، نقض می کنند.

علاوه بر این ، هیئت مدیره Eunbo هشدار داد که محصولات سپرده ای که نرخ بهره بالاتری نسبت به نرخ بهره معمولی دارند ، کمبود نقدینگی موسسات مالی را تشدید کرده و الزامات مکانیسم های نرخ بهره را نقض می کنند.

هم اندیشی مطبوعات مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.