[ad_1]

پیوند_انتخابی

[서울=뉴시스]خبرنگار لی جائه جون = در روز 29 ، تنظیم كنندگان چینی طرحی را برای محدود كردن انتقال دهنده های اوراق بهادار به طور رایگان برای دارایی های خود اعلام كردند.

طبق گفته Shinbo (新 報) و Bridegroom Mang (新浪 網) ، تنظیم کننده بین بانکی بازار اوراق قرضه NAFMII ، اتحادیه بازار و تجارت بین بانکی چین (NAFMII) ، انتقال دارایی رایگان از ناشران اوراق قرضه را صادر کرده است. او اعلام کرد که آنها آن را تنظیم می کنند.

رسانه ها اشاره کردند که هدف تقویت حقوق قانونی و منافع طلبکاران در پاسخ به پیش فرض های پی در پی در چین از سال گذشته است.

NAFMII اظهار داشت که تعهد بازپرداخت بدهی به سهامداران عمده شرکت هایی که اوراق قرضه صادر کرده اند نباید از تعهد بازپرداخت بدهی ها با انتقال دارایی ها یا معاملات با اشخاص وابسته آزاد شود.

در چین ، در پایان سال گذشته ، اوراق قرضه شرکت های دولتی با درجه اعتبار بالا مانند Hwacheon Motor Company و Coal Coal Yongchengmaejeon به نوبه خود به صورت پیش فرض افتادند که منجر به سردرگمی در بازار اوراق قرضه شد.

درست قبل از پیش فرض ، Hwacheon Motor Co.، Ltd. 30٪ از سهام Hwacheon China Motors (華晨 中國 汽車 控股 有限公司) را در لیست هنگ کنگ به یک شرکت تابعه دیگر منتقل کرد که باعث سر و صدا شد.

سهام بانک Zhongyuan (() که توسط Yongcheng Sales نیز نگهداری می شود ، به دو شرکت تابعه دولتی منتقل شد.

در اطلاعیه NAFMII پیش بینی شده است که در صورت انتقال رایگان دارایی ها به دلیل مقررات پیشرفته ، اطلاعات مربوطه باید به موقع برای دارندگان اوراق قرضه افشا شود.

در صورت کاهش بیش از 10٪ دارایی های خالص به دلیل انتقال دارایی یا از دست دادن کنترل مدیریت (یک شرکت کم اهمیت مهم) ، اطلاعیه ای مبنی بر ضرورت مشورت با دارندگان اوراق قرضه داده شد.

ناظران چینی پس از یک سری پیش فرض ها ، نگرش خود را برای برخورد فعال با رفتارهای نادرست ، مجازات برخی از بیمه ها و آژانس های رتبه بندی اعتبار و قوانین دقیق افشای اعلام کرده اند.

روز گذشته ، کمیسیون بورس و اوراق بهادار چین (افزایش و کاهش) نیز قصد خود را برای “بهینه سازی مکانیسم اصل بازار” در برابر پیش فرض اوراق قرضه اعلام کرد.

همدردی مطبوعات مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.