[ad_1]

پیوند_انتخابی
[서울=뉴시스] دفتر نظارت بر امور اداری و مدیریت بازار پکن چین. (عکس: از وب سایت دفتر اداری گرفته شده) 2020.01.03

[서울=뉴시스]خبرنگار لی جه جون = اداره تنظیم مقررات ملی (SAMR) رگولاتور چینی اعلام کرد که به طور رسمی خرید Acacia Communications ، یک شرکت تجهیزات نوری از Cisco Systems ، یک شرکت تجهیزات ارتباطی ایالات متحده را تأیید کرده است.

به گفته شبکه شین هوا و Jaekyungmang ، دولت نظارت و مدیریت بازار این دو شرکت را بر عهده گرفته است ، مشروط بر اینکه Cisco Systems و Acacia Communications به اجرای قراردادهای موجود با چین ادامه دهند و از اصول انصاف ، اعتبار و عدم تمایز پیروی کنند. وی گفت این ادغام را تأیید می کند.

در جولای 2019 ، سیسکو سیستمز اعلام کرد که Acacia را به ازای هر سهم 70 دلار و در مجموع 2.6 میلیارد دلار خریداری خواهد کرد.

در میان تشدید رویارویی بین ایالات متحده و چین ، تأخیر در تأیید تنظیم کننده های چینی باعث شد که اقاقیا مذاکرات را در روز 8 متوقف کند.

در روز یازدهم ، سیسکو با شکایت در دادگاه ایالات متحده خواستار انتقال اقاقیا به سهام خود بر اساس توافق نامه شد.

متعاقباً سیسکو و آکاسیا توافق کردند که از طریق مذاکرات مجدد ، قیمت خرید را به 115 دلار برای هر سهم در مجموع 4.5 میلیارد دلار افزایش دهند.

اداره کل نظارت دولتی و مدیریت بازار چین همان اختیارات کمیسیون اروپا اتحادیه اروپا (اتحادیه اروپا) را در تصویب ادغام و ادغام شرکت های چند ملیتی اعمال می کند.

حتی اگر نهادهای نظارتی مانند ایالات متحده و اتحادیه اروپا این تصویب را تأیید کرده باشند ، مواردی وجود دارد که در نهایت پیشنهاد خرید شرکت های چند ملیتی توسط دفتر نظارت و مدیریت مشترک بازار رد شده است.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *