[ad_1]

پیوند_انتخابی
[선전=신화/뉴시스] از 26 سالگی که شهر شنژن در گوانگدونگ ، چین به عنوان منطقه ویژه اقتصادی شماره 1 تعیین شد ، چهلمین سالگرد خود را جشن می گیرد. تصویر شنژن را در سیزدهم نشان می دهد. 20/8/26

[서울=뉴시스]خبرنگار لی جائه جون = شهر شنژن ، استان گوانگدونگ ، مرکز صنعت پیشرفته چین ، با انتشار دستورالعملی خواستار توسعه بازار اجاره برای محدود کردن جهش قیمت مسکن شده است زیرا بازار املاک و مستغلات به دلیل افزایش تقاضا رونق می گیرند. مانگ داماد (g 網) در دوم گزارش می دهد.

طبق گزارش رسانه ها ، دفتر مسکن شهر شنژن از برنامه های خود برای گسترش پیشنهاد خود از طریق وب سایت خود یک روز قبل ، فراهم کردن فضای اجاره مسکن محلی و نوسازی مسکن اجاره ای برای ساختمانهای موجود خبر داد.

مقامات مسکن همچنین سیاستی را برای ارائه برابر خدمات عمومی ، از جمله آموزش ، به مستاجر و موجر پیشنهاد کرده اند.

علاوه بر این ، تصمیم گرفت مدیریت نظارتی و نظارتی را تقویت کند تا از خطرات مالی ناشی از سو abuseاستفاده و جمع آوری غیرقانونی اجاره و سپرده های جمع آوری شده توسط صاحبخانه جلوگیری کند.

پان فنگ فئی ، محقق در شعبه شنژن ، م Researchسسه تحقیقات املاک و مستغلات ، م Instituteسسه تحقیقات چین ، گفت: “شهر شنزن در تلاش است تا با تضمین حقوق برابر بین مستاجر و موجر از حدس و گمان در مورد املاک و مستغلات جلوگیری کند.”

پانفنگ فئی توضیح داد: “با اطمینان از برخورد یکسان با مستاجر و موجر در خدمات عمومی مانند محل اقامت ، رزرو و برداشت ، می توان سطح اجاره را تثبیت کرد ، منابع املاک و مستغلات را احیا کرده و مفاهیم مصرف را ارتقا داد. .

هم اندیشی مطبوعات مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *