[ad_1]

فراخوانی برای افزایش فشار بر شرکت های غول پیکر اینترنتی

پیوند_انتخابی
مورچه گروه ، زیرمجموعه مالی علی بابا ، چین

[서울=뉴시스]خبرنگار لی جائه جون = در بحبوحه فشارهای فزاینده ای که بر شرکت های اینترنتی چینی وارد شده ، آژانس خواستار روزنامه مردم (Daily) شد تا مقررات مربوط به استفاده از الگوریتم ها توسط اپراتورهای سیستم عامل را تشدید کند.

به گزارش شبکه مردم ، روزنامه مردم اصرار دارد که مقررات سختگیرانه ای برای استفاده از الگوریتم های سیستم عامل از طریق سرمقاله برای محافظت از کاربران آنلاین اعمال شود.

در روز هفتم ، انجمن مصرف کنندگان چین (CCA) از شرکت های اینترنتی برای نقض حقوق مصرف کننده ، مانند سو mis استفاده از اطلاعات شخصی و خرید اجباری محصولات انتقاد کرد.

CCA به کنفرانس “الگوریتم ها و حمایت از مصرف کننده در بخش شبکه های مصرف کننده” گفت که “مصرف کنندگان تحت الگوریتم های داده شرکت های اینترنتی هستند و تحت آزار فنی قرار می گیرند.”

روزنامه دیلی مردم تأکید کرد که استفاده از الگوریتم ها می تواند هزینه پاسخگویی به تقاضای خدمات را کاهش دهد ، اما در برخی از سیستم عامل ها از الگوریتم ها سو mis استفاده می شود ، محرمانه بودن را نقض می کنند ، به معرفی وب سایت ها متعهد می شوند و حقوق کاربران را نقض می کنند.

بنابراین دیلی دیلی تأکید کرد که “برای اطمینان از استفاده صحیح الگوریتم ها مطابق با قوانین و مقررات و حمایت از حقوق مصرف کننده ، لازم است یک سیستم نظارت جامع راه اندازی شود”.

روزنامه دیلی دیلی گفت: “امکان پذیر نیست تنظیم الگوریتم ها را فقط به وجدان بسپارید” و افزود که اپراتورهای سیستم عامل اغلب برتری زیادی نسبت به کاربران دارند.

پیش از این ، CCA شرکت های اینترنتی را به خاطر متوقف کردن استفاده از سیستمی که داده های شخصی کاربران را تجزیه و تحلیل می کند و قیمت های محصولات دیگر را بر اساس آن اطلاعات ارائه می دهد ، مورد انتقاد قرار داد.

علاوه بر این ، CCA استدلال می کند که الگوریتمی که از طریق تأیید داده ها ، مانند شرایط استفاده کاربران از اینترنت ، تبلیغات و پیام های تبلیغاتی هدفمند را ارسال می کند ، مصرف کنندگان را از انتخاب محروم می کند.

رهبری شی جین پینگ شروع به رام کردن شرکت های تأثیرگذار دایناسور در اینترنت کرده است ، مانند Alibaba و Teng Xun (騰訊 Tencent) HD ، که سعی می کنند با رشد فوق العاده از کنترل دولت فرار کنند.

اواخر سال گذشته ، مقامات قانونی را برای جلوگیری از رفتار انحصاری شرکت های اینترنتی اعلام کردند و اعلام کردند که تحقیقات در مورد نقض ضد انحصار علی بابا را آغاز می کنند.

این سرمقاله های روزنامه مردم و انتقاد از CCA احتمالاً به عنوان مطالبی برای توجیه گسترش مقررات و سرکوب استفاده می شود.

همدردی مطبوعات مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.