[ad_1]

“پروژه ای به ارزش 8،400 میلیارد وون از دست رفت … فضای بازار تغییر کرده است”

پیوند_انتخابی

[서울=뉴시스]گزارشگر لی جائون = خودروساز آمریکایی فورد موتورز در تاریخ 4 اعلام کرد که تصمیم به توقف تولید مشترک وسایل نقلیه الکتریکی (EV) گرفته است ، که با شرکت Zhongtai Motor چین تبلیغ می کند.

طبق صنعت EV چین و سیاست های دولت چین ، طبق اعلام صنعت EV چین و دولت چین ، فورد موافقت کرده است که در سال 2017 و 2018 در بیانیه ای که در شانگهای منتشر شده سرمایه گذاری مشترکی برای خودروهای الکتریکی با Zhongtai Motors راه اندازی کند . مشخص شد که به دلیل این تغییر مهم تصمیم گرفته است که پروژه های مرتبط را ادامه ندهد.

فورد در مورد تعلیق سرمایه گذاری مشترک EV با Zhongtai Motors توضیحات خاصی بیشتر نداد.

با این حال ، فورد توضیح داد که در آینده ، در حالی که مدل کسب و کار انعطاف پذیر و انعطاف پذیرتری را در چین دنبال می کند ، یک مرکز تجاری متصل با استفاده از مشاغل موجود در چین و مناطق دیگر ایجاد خواهد کرد.

هفته گذشته ، فورد خبر از سرمایه گذاری مشترک با چونگ کینگ چانگان موتور شرکت ، آموزشی ویبولیتین داد. وارد تولید EV Mustang Mark E شده است.

هنگامی که دونالد ترامپ ، رئیس جمهور سابق آمریکا در سال 2017 از چین بازدید کرد ، فورد و زونگ تایی 755 میلیون دلار سرمایه گذاری مشترک (حدود 8452 میلیارد دلار درآمد) ایجاد کردند و از برنامه تولید وسایل نقلیه کوچک برقی در چین خبر دادند.

در سال 2018 ، فورد و جونگتای تفاهم نامه ای را برای تولید مشترک وسایل نقلیه الکتریکی برای خدمات مشترک خودرو مبادله کردند.

دولت چین عرضه وسایل نقلیه با انرژی پاک را به عنوان اقدامی برای کاهش آلودگی شدید هوا تبلیغ می کند.

در پاسخ ، وایلی موتورز در شانگهای چین و تسلا در ایالات متحده خطوط تولید خود را به صورت محلی گسترش دادند.

شورای دولتی چین پیش بینی کرده است که سهم وسایل نقلیه الکتریکی ، دوشاخه های هیبریدی و وسایل نقلیه سلول سوختی در فروش خودروهای جدید در نوامبر سال گذشته از 5٪ به 20٪ تا سال 2025 چهار برابر شود.

همدردی مطبوعات مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *