[ad_1]

حتی اگر قیمت موضوع کاهش یابد ، تعداد زیادی از مصرف کنندگان به سمت آن هجوم می آورند.

پیوند_انتخابی
[항저우=AP/뉴시스]اداره نظارت و بازار دولتی چین در 24 ام (به وقت محلی) اعلام کرد که در حال تحقیق درباره گروه علی بابا ، یک دایناسور در صنعت تجارت الکترونیکی ، برای ضد انحصار است. چین به دلیل رشد سریع شرکت های اینترنتی مانند علی بابا ، مقررات صنعت فناوری را سخت تر می کند. عکس کارکنان را نشان می دهد که در ورودی دفتر گروه Alibaba در Hangzhou ، استان ژجیانگ ، چین در تاریخ 27 مه 2016 ، عبور می کنند. 2020.12.24.

[서울=뉴시스]خبرنگار لی جائه جون = علی بابا ، بزرگترین شرکت تجارت الکترونیکی تحت فشار شدید نظارتی مقامات چینی ، در روز پنجم یک اوراق قرضه دلاری صادر کرد تا 5 میلیارد دلار (حدود 5،635.5 میلیارد دلار) بودجه کسب کند.

طبق گزارش دونگ مانگ و روزنامه اقتصادی هنگ کنگ ، علی بابا در آن روز اوراق قرضه 10 ساله ، اوراق 20 ساله ، 30 ساله و 40 ساله در بازار اوراق قرضه بین المللی منتشر کرد که همه آنها با تقاضای قابل توجه به راحتی جذب می شوند.

قیمت گذاری بسیار کمتر از دستورالعمل های اعلام شده روز قبل بود ، اما علی رغم فشار مقامات چینی برای بررسی موارد نقض ضد انحصار ، تقاضای زیادی وجود داشت.

قیمت اوراق قرضه 10 ساله 2031 با 1.5 میلیارد دلار صادرات 100 بورس (1.0٪) برای اوراق 10 ساله آمریکا است. نرخ سود سالانه 2.215 درصد و قیمت انتشار 99.839 درصد است.

در ابتدا ، دستورالعمل ها حق بیمه 130 جفت باز را می دادند که به میزان قابل توجهی کاهش یافت.

ارزش اوراق قرضه 20 ساله یک میلیارد دلار است ، اما اوراق قرضه 20 ساله آمریکا + 100 بیت بر ثانیه با نرخ بهره تعیین می شود. در ابتدا ، دستورالعمل ها 140 جفت باز به علاوه بودند. نرخ سود سالانه 2.70٪ و قیمت انتشار 99.265٪ است.

اوراق قرضه 30 ساله و 40 ساله نیز 30bp زیر هدف ارزیابی شدند.

هر یک از آنها با نرخ بهره سالانه 3.15٪ ، قیمت انتشار 99.981٪ و نرخ سود سالانه 3.25٪ و قیمت انتشار 99.978٪ تعیین می شود.

علی بابا گفت که قصد دارد بودجه ای را که این بار جمع آوری شده برای بازپرداخت بدهی های خارجی ، ادغام و ادغام و عملیات اختصاص دهد.

در بازار ، آنها گفتند که علی بابا این بار به عنوان اقدامی برای جلوگیری از رقابت شدید صنعت و فشار شدید به عنوان تحقیقات ضد انحصارى توسط نهادهای نظارتی ، رکورد بدهی بالای دلار را افزایش داده است.

علی بابا اوراق قرضه گسترده ای را در تعقیب شرکت های بزرگ اینترنتی مانند Teng Xun HD منتشر کرده است که سال گذشته میلیاردها دلار سرمایه جمع کرد و با کمترین نرخ بهره و گوگل از ایالات متحده حرکت کرد.

در پایان سپتامبر سال گذشته ، علی بابا 44 میلیارد دلار پول نقد در ترازنامه خود داشت که بیشتر آن در دارایی های RMB است که در سرزمین اصلی چین نگهداری می شود.

انتظار می رود علی بابا با جمع آوری دلار انعطاف پذیری بیشتری به سرمایه گذاری و توسعه تجارت در خارج از چین نشان دهد.

علی بابا ، تاسیس شده توسط رئیس جمهور سابق ما یون ، در یک دوره خوب درگیری با مقامات گام برداشته است.

حتی با تأمین مالی گسترده ، سهام علی بابا در هنگ کنگ در تاریخ 5 ام ، در 11:38 صبح (12:38 بعد از ظهر KST) 1.75٪ کاهش یافت.

قیمت سهام علی بابا از نوامبر سال گذشته که مقامات چین مانع ورود همزمان 37 میلیارد دلار در هنگ کنگ و بازارهای سهام چین توسط شرکت تابعه گروه مالی Ant Group (Ant 集團) شدند ، تقریباً 25 درصد سقوط کرده است.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *