[ad_1]

“ارتقا stabil ثبات با فشرده سازی بدهی برای جلوگیری از پیش فرض”

پیوند_انتخابی
【لیائویانگ (استان لیائونینگ) = شینهوا / نیوز is رئیس جمهور شی جین پینگ ، که سه استان شمال شرقی چین را بازرسی کرد ، از کارخانه Zhongwang Group ، یک شرکت خصوصی آلومینیوم واقع در شهر لیائوایانگ ، استان لیائونینگ ، در تاریخ 27 بازدید می کند توضیحات مقامات را بشنوید رئیس جمهور راهپیمایی رفاه عمومی را که توسط شرکتهای دولتی و خصوصی خوانده شده است به خود نشان داد. 1394/09/28

[서울=뉴시스]خبرنگار لی جائه جون = علی رغم تأثیر اقتصادی عفونت ویروس کرونا (کرونا 19) ، که سال گذشته از ووهان ، استان هوبئی نشأت گرفته و به چین سرایت کرد ، سود خالص شرکت های دولتی چینی 2.1٪ افزایش یافت.

طبق گفته Grooming Mang و Xinhua Mang ، کمیته نظارت و مدیریت دارایی های دولتی چین در تاریخ نوزدهم اعلام کرد که سود خالص شرکت های دولتی در سال 2020 با رشد سالانه 2.1٪ به 1.4 تریلیون یوان (حدود 237.83 تریلیون یوان) گزارش شده ثبت شده است

فنگ هوآ-باند ، سخنگوی کمیسیون دارایی های دولتی ، در یک کنفرانس خبری در مورد وضعیت عملکرد اقتصادی شرکت های چینی ، که توسط دفتر روزنامه شورای دولتی برگزار شد ، گفت و گفت که فروش کل شرکت های دولتی در سال گذشته کاهش یافته است 2.2٪ نسبت به سال قبل به 30.3 تریلیون یوان. .

فنگ هوآگانگ گفت ، در دسامبر سال 2020 ، سود 176 میلیارد یوان بود که در ماه دسامبر رکورددار بود و از سال قبل بهبود یافت.

سال گذشته ، سرمایه گذاری شرکت های دولتی در دارایی های ثابت 1.9٪ به 280 میلیون یوان افزایش یافت ، به استثنای املاک و مستغلات.

عدم رشد رودخانه Fenghua توضیح می دهد که سودآوری شرکت های دولتی مرکزی در سال گذشته رشد کلی مثبت را نشان می دهد ، زیرا در تاج 19 در ابتدا کم بود و سپس به تدریج بهبود یافت.

در فوریه 2020 ، سود خالص شرکت های دولتی به 510 میلیون یوان کاهش یافت که ضربه مستقیمی به کرونا 19 بود ، سقوط قیمت نفت و امتیازات برای اولویت بندی سیاست ها.

با این وجود از ماه مارس ، شرکت های دولتی به دلیل آرامش زودرس کرونا 19 و از سرگیری فعالیت های اقتصادی و اجتماعی ، در از سرگیری فعالیت خود پیشقدم شدند و سودآوری در آوریل شروع به کاهش و افزایش کرد.

در ماه مه ، سودآوری 90٪ نسبت به سال قبل بهبود یافت و در ماه ژوئن مثبت شد و رکورد بالایی را گزارش کرد.

از نیمه دوم سال گذشته ، درآمد خالص ماهانه شرکت های دولتی در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته دو رقمی افزایش داشته است.

در همین حال سخنگوی فنگ هوآگانگ نگرانی ها را رد کرد و گفت تایید شده است که خطرات بدهی شرکت های تحت دولت مرکزی معمولاً در رابطه با بنگاه های دولتی اخیر به طور پیش فرض قابل کنترل است.

سخنگوی فنگ هوآنگانگ گفت که در نتیجه بررسی کامل ثبات مالی شرکت های دولتی ، اوضاع خوب است ، اما گفت که وی با فشرده سازی بدهی برای تثبیت بدهی اقدام خواهد کرد.

علاوه بر این ، سخنگوی فنگ هوآگانگ افزود که او همچنان به جلوگیری از خطر سطح بدهی تمرکز خواهد کرد.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *