[ad_1]

پیوند_انتخابی

[서울=뉴시스]خبرنگار لی جائه جون = تعداد رزروهای پروازها در تعطیلات سال نو میلادی ، بزرگترین تعطیلات چین ، نسبت به سال 2019 قبل از عفونت ویروس کرونا (73 تاج) 73.7٪ کاهش یافته است

در تاریخ 26 ام ، شبکه افراد و داماد (新浪 網) داده های بوسه جلو ، یک شرکت تجزیه و تحلیل داده در صنعت گردشگری را نقل کردند و گزارش دادند که تعداد مسافران رزرو شده برای پروازها در طول سال جدید چین در 19 ژانویه ، خیلی افتاد

رسانه ها خاطرنشان کردند که این به این دلیل است که قبل از سال نو میلادی ، زمانی که تقاضا برای سفر بیشتر است ، دولت چین به کاربران پرواز اجازه می دهد 7 روز قبل از سوار شدن و ارائه یک گواهی منفی سرکوب ، آزمایش اسید نوکلئیک را انجام دهند. تاج 19.

از اول ژانویه ، تعداد رزروهای پرواز 57.3 درصد کاهش یافته است. با بازیابی کرونا 19 ، به دنبال تشدید اقدامات نظارتی ، مانند محدودیت های ترافیکی ، روند کاهشی افزایش یافت.

Forward Kiss داده های سال گذشته را به عنوان معیار فاش نکرد ، زیرا به دلیل شوک کرونا 19 به شدت تحریف شده بود.

در پکن ، پایتخت ، بیماران اضافی با کرونا 19 برای 11 روز متوالی ظاهر شدند. اگرچه تعداد موارد تایید شده در چین در مقایسه با سایر کشورهای بزرگ کاملاً کم است ، اما به بالاترین سطح در 10 ماه گذشته رسیده است.

این رسانه پیش بینی کرده است که با توجه به آزمایش اجباری Crown 19 و تنظیم قرنطینه منازل ، مسافرت در سال جدید قمری 6 میلیون کاهش می یابد و رزرو پرواز به نصف لغو می شود.

تقاضا برای پروازهای داخلی در چین در دسامبر سال گذشته ، هنگامی که تعداد عفونت های جدید تقریباً صفر بود ، به سطح سال 2019 رسید.

همدردی مطبوعات مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.