[ad_1]

کمیساریای سیاستگذاری پولی ما یون پیشنهاد می کند “هدف رشد سالانه” را متوقف کند

پیوند_انتخابی
[Пекин = Синхуа / Нюсис]بانکدار لی کانگ از بانک ملی ، بانک مرکزی چین ، در یک کنفرانس مطبوعاتی با موضوع “اصلاح و توسعه مالی” که صبح روز دهم در مرکز رسانه ای پکن برگزار شد ، صحبت کرد. 03.10.2019

[서울=뉴시스]دونگ مانگ و روزنامه روزنامه اقتصادی هنگ کنگ گزارش داد ، لی جائونگ = رئیس جمهور لی خلق چین رئیس جمهور از طرحی برای اجرای صحیح اقدامات متقابل اقتصادی جدید برای جلوگیری از “مقیاس سیاسی” که در آن حمایت سیاسی دولت قطع می شود ، خبر داد. بیست و ششم

به گفته این رسانه ، لی کانگ ، رئیس بانک ملی مجارستان ، روز گذشته در یک کنفرانس آنلاین که توسط بانک ملی مجارستان برگزار شد ، گفت: “من روند جدید رشد اقتصادی را اصلاح می کنم و از ثبات سیاست پیروی می کنم.

رئیس جمهور لی کانگ همچنین تأیید کرد که عرضه پول را مطابق با نرخ رشد اسمی تولید ناخالص داخلی (GDP) حفظ خواهد کرد و منحنی افزایش عملکرد را حفظ خواهد کرد.

در همین حال ، ما جون ، عضو کمیته سیاست های مالی بانک خلق ، خواستار تعدیل در سیاست های مالی شد و گفت: نسبت اهرم در چین به سرعت در حال رشد است.

کمیساریون ما ژوئن گفت: “این حباب در حال حاضر در برخی بخشها قابل مشاهده است. به عنوان مثال ، بازار سهام در میان کاهش شدید رشد اقتصادی در حال رونق است. اخیراً ، قیمت املاک و مستغلات در شانگهای و شنژن نیز به شدت افزایش یافته است.”

با این حال ، کمیسر ما یون تأکید کرد که تغییر در سیاست های مالی نباید خیلی سریع باشد.

علاوه بر این ، خانم ما پیشنهاد کرد که چین نباید هدف رشد سالانه تولید ناخالص داخلی را تعیین کند ، بلکه به دنبال ایجاد ثبات در اشتغال و مهار تورم به عنوان اهداف کلان اقتصاد کلان است.

خانم ما خاطرنشان کرد که اگر هدف از تولید ناخالص داخلی محلی زیاد باشد ، خطر مالی بدهی منفی افزایش می یابد و مشکل تورم رشد ناگزیر بوجود می آید.

همدردی مطبوعات مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *