[ad_1]

پیوند_انتخابی
[Seoul = Newsis]بلومبرگ در تاریخ 22 (به وقت محلی) گزارش داد که قرار است یک حق رایانه قهوه به نام قهوه خوش شانس ، معروف به همتای چینی استارباکس ، در بورس اوراق بهادار نیویورک وارد شود. (منبع = تسخیر وب سایت قهوه Louising) 04/23/2019.

[서울=뉴시스]خبرنگار لی جائه جون = روزنامه اقتصادی هنگ کنگ و شبکه اوراق بهادار چین در تاریخ ششم گفتند که نسخه چینی قهوه خوش شانس استارباکس ، که به دلیل تخلفات مالی توسط NASDAQ اخراج شد ، در دادگاه ایالات متحده درخواست ورشکستگی کرد. .

طبق گزارش رسانه ها ، لوئیزینگ قهوه روز قبل اعلام کرد که به طور رسمی درخواست اعمال ماده 15 قانون ورشکستگی فدرال را به دادگاه ورشکستگی در جنوب نیویورک تقاضا کرده است.

لوئیزینگ قهوه پس از اینکه در آوریل سال گذشته کشف شد که به عمد فروش خود را در سال 2019 افزایش داده و کسری نهایی خود را گزارش کرده است ، از Nasdaq حذف شد.

بخش 15 قانون فدرال ورشکستگی برای شرکتهای خارج از ایالات متحده برای حمایت از دارایی در ایالات متحده اعمال می شود.

از توقیف اجباری دارایی توسط طلبکاران خودداری کرده و بهبودی روان را ایجاد کنید.

Ruising Coffee در بیانیه ای گفت: “ما پرونده ورشکستگی در ایالات متحده را به حالت تعلیق درآوردیم و گفتیم ،” ما با ادامه تسویه بدهی و تغییر ساختار ، اولین قدم را در بازسازی شرکت برمی داریم. ”

پیش از این ، پس از کشف فساد حسابداری در آوریل سال گذشته و بررسی مقامات اوراق بهادار در چین و ایالات متحده ، قیمت سهام لوئیس سونگ قهوه به شدت کاهش یافت.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) نشان داد که رهبران Louis Sing Coffee در آن زمان نقش اصلی را در افزایش فروش در سال 2019 داشتند.

وزارت دارایی چین ، اداره امور نظارت بر بازار و کمیسیون نظارت بر اوراق بهادار (افزایش و کاهش) همچنین دریافتند که لوئیزینگ قهوه از آوریل 2019 تا پایان امسال. توضیح داد که معلوم شد گزارش شده است.

لوئیس سونگ قهوه تصمیم گرفت در دسامبر سال 2020 مبلغ 180 میلیون دلار (حدود 202.2 میلیارد دلار درآمد کسب شده) در رابطه با دستکاری های حسابداری به SEC پرداخت کند.

تعداد فروشگاه های فروشی از 4507 به 3898 فروشگاه کاهش یافته است.

پس از استعفا the بنیانگذار و سایر مدیران ، و در حال حاضر فعالیتهای داخلی آن در چین به طور معمول ، Louis Sung Coffee تحت مدیریت صندوق سرمایه گذاری در حال بازسازی تجارت است.

همدردی مطبوعات مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *