[ad_1]

“به دلیل تشدید مقررات وام مسکن ، نرخ رشد به طور قابل توجهی کند می شود”

پیوند_انتخابی

[서울=뉴시스]خبرنگار لی جائه جون = قیمت مسکن جدید ، که منعکس کننده اقتصاد پر شور چین است ، نسبت به ماه قبل در دسامبر سال گذشته 0.1٪ افزایش یافت ، که در تاریخ 15th توسط Xinhua Mang (新華網) و Bridegroom Mang گزارش شد (() )

طبق گزارش رسانه ها ، اداره آمار چین گزارش داده است که در ماه دسامبر ، قیمت مسکن جدید در 70 شهر بزرگ نسبت به ماه قبل 0.1٪ افزایش یافته است.

قیمت خانه های جدید در دسامبر 3.8٪ نسبت به ماه مشابه سال قبل افزایش یافت که از رشد 4.0٪ در ماه نوامبر کاهش یافته است.

تعداد شهرهایی که در آنها قیمت مسکن جدید از ماه گذشته به 42 واحد افزایش یافته است که از ماه نوامبر شش برابر شده است. تعداد شهرهایی که 6 شهر کاهش یافته اند به 22 شهر کاهش یافته و تعداد کل آنها 6 شهر است.

اگرچه شهرهای در حال ظهور در مدت شش ماه افزایش یافتند ، اما بازار گفت كه تنظیم كنندگان مالی شروع به تنظیم وام های املاك و مستغلات و افزایش سهام در شهرهای روستایی می كنند و این باعث كند شدن افزایش قیمت می شود.

قیمت مسکن جدید در چهار شهر درجه یک در پکن ، شانگهای ، گوانگژو و شنژن به طور متوسط ​​0.3٪ افزایش یافت. نرخ رشد 0.1 واحد درصد بیشتر از ماه نوامبر است.

قیمت مسکن نو در شهرهای استانی سطح دوم و شهرهای سطح سوم نسبت به ماه قبل 0.1 درصد افزایش یافت.

تعداد خانه های دست دوم که به دلیل قیمت معاملات آزادانه شکل گرفته و آزاد عرضه و تقاضای مطلوبی در بازار دارند ، در 31 شهر کاهش یافته است که از نوامبر هشت برابر شده است. این بالاترین سطح از ژانویه 2020 در 32 مکان بود.

بانک خلق چین و کمیته نظارت و مدیریت بانکی (هیئت نظارت Eunbo) نظارت بر حباب املاک و مستغلات را افزایش می دهند.

در سال جدید میزان مسکن بانک و غیره برای تنظیم مقدار کل تنظیم شده بودند. محقق لی زو (易 居) ، اندیشکده املاک و مستغلات پیش بینی می کند: “اگر مقررات اضافی برای تأمین مالی املاک و مستغلات منتشر شود ، احتمالاً تأثیر بیشتری در بازار دست دوم نسبت به محصولات جدید خواهد داشت.”

هم اندیشی مطبوعات مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *