[ad_1]

نصب یک خط تولید بیولوژیکی در شنژن کانتای … برای حمل و نقل تا اواسط سال تأیید شده است

پیوند_انتخابی
[AP/뉴시스] واکسن کرونا 19 دانشگاه AstraZeneca-Oxford ، که از 4 ژانویه در انگلستان واکسینه می شود ، از روز دوم در بیمارستان های یک شهر در انگلیس توزیع می شود و کادر پزشکی آن را در دست دارند 3 ژانویه 2021

[서울=뉴시스]خبرنگار Lee Jae-joon = Kangtai Biological Products ، یک شرکت زیست دارویی مستقر در شنژن ، گوانگدونگ ، چین ، کارخانه ای را تولید کرده است که واکسن جدیدی را علیه عفونت ویروس کرونا تولید می کند (کرونا 19) ، که به طور مشترک توسط شرکت های دارویی انگلیس و دانشگاه آکسفورد تولید شده است 2- ری او اعلام کرد که چنین کاری کرده است.

طبق گفته های Grooming Mang (新浪 網) و Re-Yeon Mang (財 聯網) ، محصولات بیولوژیک Kangtai یک خط تولید با توانایی تولید 400 میلیون دسته Baeksan در سال در مقر استان شنژن Guangming در صبح همان روز ایجاد کردند و مراسم اختتامیه برگزار شد.

در بیانیه ای ، Kangtai Biology گفت: “ما به طور فعال در حال انجام مراحل آزمایشات بالینی و ثبت واکسن Corona 19 در چین هستیم.”

گفته می شود که کارخانه AstraZeneca در چین مدرن ترین تجهیزات را در جهان معرفی کرده و از طریق اتوماسیون ارتباط انسان با واکسن ها را کاهش داده است.

پیش از این ، Kangtai Biology قراردادی با AstraZeneca برای تولید و عرضه واکسن Corona 19 در چین در ماه اوت گذشته امضا کرد.

در آن زمان ، کانگتای توضیح داد که واکسن AstraZeneca’AZD1222 را برای تأمین تقاضای بازار چین تولید می کند.

کانگتای اعلام کرده است که تسهیلاتی با توانایی تولید 100 میلیون دوز واکسن AstraZeneca تا پایان سال 2020 و 200 میلیون دوز تا پایان سال 2021 خواهد داشت.

تولید سالانه کارخانه تولید واکسن ، که در آن روز تکمیل شد ، دو بار به هدف اصلی خود رسیده است.

رئیس تجارت چینی AstraZeneca در نوامبر سال گذشته تأیید کرد که احتمالاً تأیید مقامات چینی برای استفاده از واکسن “AZD1222” تا اواسط سال 2021 دریافت می شود.

هم اندیشی مطبوعات مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *