[ad_1]

اتحادیه استراتژیک “ارائه خدمات تولید و مشاوره حمل و نقل”

پیوند_انتخابی
【شنژن = شینهوا / خبرها】 مردی در 29 آوریل در پارک علم و فناوری فاکسکان در شهر شنژن ، استان گوانگدونگ ، چین کار می کند. 1394/05/15

[서울=뉴시스]خبرنگار لی جائه جون = سازنده الکترونیکی تایوانی Honghai Precision ، که تمرکز خود را در زمینه ارتقا business تجارت خودروهای الکتریکی (EV) دارد ، در تاریخ سیزدهم اعلام کرد که یک اتحاد استراتژیک با گروه جغرافیایی ژجیانگ چین تشکیل داده و یک اتصال سرمایه گذاری مشترک .

براساس آژانس خبری مرکزی و شبکه پشتیبانی ، شرکت فاکسکان و ژجیانگ جغرافیای Honghai Precision گفتند که این دو شرکت تصمیم گرفته اند که در حمل و نقل خودرو و بخشهای اعزام ادغام شوند و با سرمایه گذاری نیمی از آنها یک سرمایه گذاری مشترک تشکیل دهند. .

Honghai Precision و Zhejiang Geely گفتند که آنها از طریق یک سرمایه گذاری مشترک وسایل نقلیه و قطعات آماده خودرو ، سیستم های کنترل هوش مصنوعی (AI) ، محیط زیست خودرو و کل فرایندهای صنعتی برای وسایل نقلیه الکتریکی و همچنین ساخت و سفارش خدمات مشاوره ای سفارشی را ارائه می دهند. .

لیو یانگ وی ، رئیس Honghai Precision گفت: “اتحاد بین فاکسکان و ژجیانگ جغرافیایی یک سرمایه گذاری مشترک در سطح مگاتن بین صنعت خودرو و صنعت ICT است.”

ژجیانگ جیلی در سپتامبر گذشته موفق به ساخت یک پلت فرم (شاسی اتومبیل) متخصص در خودروهای الکتریکی شد. در یازدهم این ماه ، او اعلام کرد که برای تولید و فروش وسایل نقلیه الکتریکی (EV) مجهز به فناوری کنترل خودمختار با بزرگترین شرکت جستجوگر چین ، بایدو ، یک اتحاد استراتژیک خواهد بست.

بایدو و ژجیانگ جیلی تصمیم گرفته اند یک شرکت تابعه تاسیس کنند که به طور مداوم در زمینه تحقیق و توسعه ، طراحی ، تولید ، فروش و تعمیر اتومبیل های هوشمند که رانندگی خودکار را با استفاده از هوش مصنوعی (AI) متصل به اینترنت پیاده سازی می کنند ، انجام دهد.

در اکتبر گذشته ، Honghai Precision طرحی را برای افزایش تجارت وسایل نقلیه الکتریکی خود به سطحی اعلام کرد که 10٪ از بازار جهانی را تا 2025-2027 اشغال می کند.

یانگ وی لیو ، رئیس Precision Honghai Precision در آن زمان ، ابراز برنامه ریزی کرد که در آن زمان تجارت وسایل نقلیه الکتریکی را توسعه دهد و تا سال 2027 سالانه 3 میلیون ماشین الکتریکی تأمین کند. من کردم.

هونگهای اعلام کرد که با تولید بزرگترین خودروی فیات کرایسلر اتومبیل (FCA) سرمایه گذاری مشترکی را برای تولید وسایل نقلیه الکتریکی و اتومبیل برای ارتباط بی سیم ایجاد خواهد کرد.

علاوه بر این ، هونگهای با یولونگ تفاهم نامه ای را امضا كرد كه به طور مشترك وسایل نقلیه الكتریكی را توسعه و طراحی كرده ، بستر باز را ترویج می دهد و یك سرمایه گذاری مشترک برای ساخت سیستم ها ایجاد می كند.

روز چهارم ، فاکسکان با همکاری منطقه توسعه اقتصادی چین در نانجینگ و سازنده خودروهای الکتریکی بای تانگ توافق نامه همکاری استراتژیک امضا کرد تا در سه ماهه اول سال آینده S-V مگابایتی بای تانگ را تولید کند.

هونگهای قصد دارد اولین وسیله نقلیه الکتریکی مشترک را ظرف دو سال تولید کند و ظرف سه سال تجارت خود را راه اندازی کند و گفت: تجارت وسایل نقلیه الکتریکی نیاز به سرمایه گذاری دو تا سه میلیارد دلار و بیش از چهار سال دارد.

هم اندیشی مطبوعات مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *