[ad_1]

اولویت TSMC تأمین نیمه هادی اتومبیل ها است

پیوند_انتخابی
TSMC ، یک شرکت تولید نیمه هادی در تایوان

[서울=뉴시스]خبرنگار لی جائه جون = نیکی شیمبون در تاریخ 25 ام گزارش داد که در میان کمبود فزاینده نیمه هادی در سراسر جهان ، به طور عمده اتومبیل ، دولت هایی مانند ایالات متحده ، آلمان و ژاپن از مقامات تایوانی خواسته اند تا در افزایش تولید نیمه هادی همکاری کنند.

این روزنامه به نقل از یك مقام دولت تایوان نوشت كه از اواخر سال گذشته ، هر كشور برای افزایش تجهیزات نیمه هادی به تایوان از طریق مسیرهای دیپلماتیک ، به دلیل كمبود نیمه هادی های خودرو ، تحت فشار بوده است.

به گفته مقامات ، چنین سفارشاتی ایالات متحده ، ژاپن و آلمان را که بزرگترین خودروسازان هستند ، آب گرفته است.

در اثر پیگیری عرضه و تقاضای نیمه هادی به دلیل تحریم های گسترده در ایالات متحده و بهبود سریع بازار خودرو ، انتظار می رود در صورت جلوگیری از کمبود نیمه هادی تولید خودرو ، اقتصاد جهانی دچار سردرگمی شود.

با این حال ، روزنامه اشاره کرد که غیر معمول است که هر کشوری به دنبال همکاری برای افزایش تولید و غیره باشد. برای کشورهای خاص ، زیرا تأمین مواد جانبی در صنعت تولید ادامه دارد.

وزارت اقتصاد ، متولی صنعت تولید در تایوان ، پیش از این به شرکت هایی که بیشتر نیمه هادی تولید می کنند ، دستور داده است که تولید را افزایش دهند.

TSMC (ساخت مبدل اضافی تایوان) ، اولین شرکت تولید کننده محموله نیمه رسانا و Lianhua Electronics (UMC) ، چهارمین شرکت بزرگ جهان ، خواستار افزایش سریع تولید نیمه هادی خودرو هستند.

TSMC اظهار داشت: پاسخگویی به تقاضای نیمه هادی های خودرو که در حال حاضر کوتاهترین است ، از اولویت های اصلی است و گفت که به همکاری نزدیک با شرکت های خودروسازی برای پشتیبانی از تجهیزات ادامه خواهد داد.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *