[ad_1]

تسلیم تحت فشار مقامات چینی … “افزایش شفافیت تجاری و تقویت کنترل و نظارت”

پیوند_انتخابی
گروه مورچه های تابعه مالی علی بابا چین ((集團)

[서울=뉴시스]خبرنگار لی جه جون = زیرمجموعه مالی مالی گروه علی بابا ، زیرمجموعه مالی علی بابا که مستقیماً تحت تأثیر فشارها و بازرسی های مقامات چینی از شرکت های اینترنتی قرار دارد ، قصد دارد با راه اندازی یک شرکت هولدینگ ، شفافیت ساختار تجارت را افزایش دهد. از همان مقررات بانک ها. گزارش Nikkei Shimbun در یازدهم.

طبق گزارش رسانه ها ، مورچه گروه قصد دارد یک شرکت هلدینگ مالی بین دفتر مرکزی خود و شرکت های تابعه در بخش تجارت مالی ایجاد کند تا تمرکز خود را بر روی واسطه گری اعتبار ، مدیریت دارایی و فروش بیمه بگذارد.

Ant Group قصد دارد MyBank را تحت شرکت هلدینگ مالی قرار دهد که منبعی برای کسب سود است ، مانند واسطه گری در وام های بانکی و اطمینان سرمایه گذاری ، محصولات مدیریتی ، فروش بیمه و وام به شرکت های متوسط ​​و کوچک که بزرگترین سهامدار آن است.

علاوه بر این ، Ant Group در حال بررسی طرحی برای شرکت های هلدینگ مالی برای تصویب صندوق بین المللی پول (صندوق بازار پول) است که می تواند با تلفن های هوشمند معامله شود و مدیریت صندوق Tianhong (天 弘 基金 管理) ، که Weir Bao را مدیریت می کند.

گروه مورچه ای فاش كرد كه مقامات “از هلدینگ های مالی خواسته اند كه همه مشاغل مورد نیاز برای مجوز مالی را اداره كنند” و این تأیید می كنند كه این اقدامات لازم است.

در مورد اینکه آیا Alipay ، یک سرویس پرداخت برای تلفن های هوشمند با بیش از 1 میلیارد کاربر وجود دارد ، شرکت هلدینگ مالی Ant Group گفت که انعطاف پذیر است و “دستورالعمل های مقامات را دنبال خواهد کرد” ، امکان تقسیم را ارائه می دهد.

در رهبری شی جین پینگ ، که باعث گسترش دیجیتال رنمینبی می شود ، Alipay که تعداد زیادی مشتری و سطح بالایی از خدمات دارد ، رقیب سرسختی خواهد بود.

کارشناسان بازار تجزیه و تحلیل کردند که هدف از پر کردن شکاف رقابت از طریق تقویت نظارت و نظارت ، زمینه هلدینگ مالی جدید گروه Ant است.

در ساختار یک شرکت هلدینگ مالی ، از آنجا که مشاغل گروه Ant تحت مقررات سختگیرانه سرمایه است ، در چند سال گذشته ترمز وام های سریع رشد و گسترش تجارت را مهار کرده است.

کارشناسان پیش بینی می کنند که اگر Ant Group تجارت مالی خود را به یک شرکت هلدینگ منتقل کند ، رشد آن به طور قابل توجهی کند خواهد شد و ارزیابی (ارزیابی) مشاغل غیر از پرداخت ، از جمله مدیریت دارایی و منابع مالی مصرف کننده ، احتمالاً تا 75 درصد کاهش می یابد.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *