[ad_1]

رهبری شی جین پینگ فقط در پاسخ به شکست پاسخ دادند … 40 نفر دادگستری را مقصر دانستند

پیوند_انتخابی
[베이징=AP/뉴시스] در 7 آگوست (به وقت محلی) ، مردی در مقابل مقر Tencent در پکن ، چین در حال دوچرخه سواری بود. 20/8/2020

[서울=뉴시스]خبرنگار لی جائه جون = بزرگترین ارائه دهنده خدمات اینترنت چین Teng Xun (騰訊 Tencent) HD در تاریخ سوم اعلام کرد که بیش از 100 کارمند درگیر در اختلاس و رشوه دادن پول عمومی را اخراج کرده است ، و به طور فعال به کمپین رهبری مبارزه با فساد شی جین پینگ پاسخ می دهد .

طبق گزارش Liberal Finance and Grooming Mang (新浪 網) ، Tung Shin HD فقط از طریق حساب رسمی SNS خود کارمندان فاسد را به عنوان بخشی از کارزار انحلال اخراج کرد ، در حالی که 37 شرکت وابسته را به عنوان شرکت های مشکل دار در جستجوی همکاری در آینده معرفی کرد. تصمیم گرفت آن را محدود کند.

تونگ ژون HD توضیح داد که از زمان شروع فعالیت های ضد فساد در سه ماهه چهارم اکتبر-دسامبر 2019 ، 40 کارمندی که فقط اقداماتی انجام داده اند به مقامات گزارش شده و مجازات شده اند.

تیم تحقیق در مورد مبارزه با فساد حدود 60 برنامه را در این گروه پیدا كردند كه “خط خالی ولتاژ بالا” را نقض كردند ، 100 نفر را مجبور به بازنشستگی كردند و 40 نفر را به نیروی انتظامی منتقل كردند.

به طور خاص ، گفته می شود موردی وجود دارد که یک کارمند در بخش انتشار بازی از راحتی یک شرکت خارجی مراقبت کرده و تخفیف را جمع می کند.

در میان رشد سریع به دلیل رونق فناوری پیشرفته داخلی ، انواع مختلف تقلب در شرکت های فناوری چینی رواج دارد.

در سال 2018 ، مدیرعامل Alibaba ، بزرگترین شرکت تجارت الکترونیکی ، در هنگام انجام فعالیت های مختلف غیرقانونی دستگیر شد.

رئیس جمهور سابق یانگ وی دونگ از یوکو ، یک سرویس پخش ویدئو مرتبط با علی بابا ، به جرم فساد در حال گذراندن حکم 7 سال زندان است.

در نتیجه ، تیغه جنبش ضد فساد ، که رهبری شی جین پینگ به شدت آن را تشویق می کند ، صنعت اینترنت است.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *