[ad_1]

میانگین ارزش PM2.5 در 337 شهر سراسر کشور کاهش یافت … به 33㎍ در هر fell کاهش یافت

پیوند_انتخابی
[Пекин = Синхуа / Newsis]ساختمانها در پکن ، پایتخت چین ، در روز 28 ، هنگامی که غلظت گرد و غبار ریز افزایش می یابد ، به سختی قابل مشاهده هستند. 28/03/2018

[서울=뉴시스]خبرنگار لی جائه جون = وضعیت آلودگی هوا در سال گذشته در چین با اقدامات متقابل به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا ویروس جدید (کرونا 19) و تقویت مقررات زیست محیطی در صنعت تولید ، که در تاریخ 15th توسط شین هوا و Bridegroom گزارش شده است ، به طور قابل توجهی بهبود یافته است. شبکه های. من کردم.

به گفته رسانه ها ، وزارت محیط زیست و محیط زیست چین داده های مربوط به آن روز را منتشر کرد و گفت که سال گذشته گرد و غبار بسیار ریز جمعیت (PM2.5) ، که بر سیستم تنفسی تأثیر منفی می گذارد ، به طور متوسط ​​8.3٪ در سال 337 کاهش یافته است شهرهای بزرگ ، تا 33 درجه در.

وزارت محیط زیست و محیط زیست گفت: به طور خاص ، PM2.5 در کلانشهرهایی که آلودگی هوا زیاد است ، مانند پکن ، تیانجین و استان هبی ، در سال گذشته به طور متوسط ​​10.5 درصد کاهش یافته و به 51 ㎍ در هر سال رسیده است. .

با این حال ، وزارت محیط زیست و محیط زیست تأکید کرد که متوسط ​​PM2.5 در مناطق شهری مانند پکن هنوز هم بالاتر از میانگین ملی 35㎍ تا ㎥ است ، بنابراین تلاش برای کاهش آن ادامه دارد.

دستورالعمل های PM2.5 توصیه شده توسط سازمان بهداشت جهانی (WHO) به طور متوسط ​​10 میکروگرم در متر مکعب در سال است.

وزارت محیط زیست و محیط زیست توضیح داد که کیفیت آب در چین نیز در سال 2020 به طور قابل توجهی بهبود یافته است.

طبق مطالعه ای که بر روی نمونه های جمع آوری شده از 20 میلیون سایت در سراسر کشور انجام شده است ، درصدی که با استانداردهای قابل استفاده برای انسان مطابقت دارد به 85٪ می رسد که نسبت به سال 2019 7 درصد افزایش می یابد ، وزارت محیط زیست افزود محیط.

هم اندیشی مطبوعات مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *