[ad_1]

پیوند_انتخابی

[서울=뉴시스]خبرنگار لی جائه جون = بزرگترین سازنده رایانه در جهان ، گروه Lenovo چین ، با وجود تأثیر عفونت ویروس کرونا (ویرایش کرونا 19) در سه ماهه سوم سال 2020 (آوریل 2020 تا مارس 2021) با افزایش 53 درصدی سود خالص روبرو شد. او عملکرد خوبی داشت و رکورد بالایی را ثبت کرد.

طبق گفته های Groomman Mang (新浪 網) و Jae Gyeongmang (財經) ، گروه Lenovo گزارش می دهد که سود خالص در توافق سه ماهه 3 که برای سه ماهه 3 اعلام شده ، به 395 میلیون دلار (حدود 4402 میلیارد دلار درآمد) رسیده است.

این مقدار به طور قابل توجهی از متوسط ​​ارزش بازار 293.7 میلیون دلار فراتر می رود.

در برابر تداوم محدودیت های ترافیکی منطقه ای به دلیل تکرار تاج 19 ، تقاضا با گسترش دورکاری کاملاً ثابت بود.

فروش سه ماهه سوم نیز با 22 درصد افزایش نسبت به مدت مشابه سال قبل به 1.75 میلیارد دلار رسیده است. همچنین بزرگترین تاکنون است.

در بیانیه ای ، گروه Lenovo توضیح داد: “این رشد گسترده ای را در سراسر تجارت نشان داده و نتایج خوبی به دست آورده است زیرا سبک های زندگی و عادات کاری به دلیل تکثیر کرونا 19 از نظر ساختاری تغییر کرده اند.”

طبق آمار تحقیقات بازار گارتنر ، محموله های رایانه ای جهانی از اکتبر تا دسامبر سال گذشته 10.7 درصد افزایش داشته است.

لنوو سهم خود را از بازار رایانه به 27.1٪ افزایش داد. رقیب آن HP ، 19.8٪ و پس از آن Dell Technology با 16.6٪ دنبال می شود.

محموله های جهانی رایانه های شخصی در سال 2020 ، 91.6 میلیون دستگاه بوده است. پیش بینی می شود تعداد رایانه های حمل شده از چین در سال گذشته به 49.1 میلیون نفر برسد که 1.7 درصد بیشتر از سال قبل است.

در همین حال ، گروه Lenovo چینی که در بورس اوراق بهادار هنگ کنگ پذیرفته شده است ، اصرار دارد که لیست موجود در بازار سهام شانگهای ، کرچوان پان را تکثیر کند.

گروه Lenovo اعلام کرده است که قصد دارد با صدور 10٪ یا کمتر از سهام منتشر شده از طریق سپرده گذاری ملی (CDR) بودجه خود را از کرچوپپان جمع آوری کند.

در حالی که دولت ایالات متحده تلاش می کند شرکتهای چینی را در میان تقابل رو به رشد ایالات متحده و چین از بورس اوراق بهادار نیویورک بیرون بکشد ، Lenovo تصمیم گرفته است تا با ایجاد تنوع در منابع مالی خود ، آن را در Kechuanpan قرار دهد.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *