[ad_1]

پیوند_انتخابی

[서울=뉴시스]گزارشگر لی جی یون = 5.255 میلیون یوان (تقریباً 908 میلیارد درآمد) به دلیل کمبود بودجه از توسعه دهنده اصلی املاک و مستغلات Huaxia Xingpu ، در میان پیش فرض شرکت های بزرگ (پیش فرض) در چین از سال 2019 ، بازار اوراق قرضه را متزلزل و متزلزل می کند بازار اوراق قرضه.) وامها معوقه است ، توسط Groomman Mang (新浪 網) و جامعه مالی (2nd) دومین گزارش شده است.

رسانه ها گزارش Huaxia Xingpu را که اواخر روز گذشته به بورس اوراق بهادار شانگهای ارسال شد ، نقل کردند و اظهار داشتند که امکان ورشکستگی را نمی توان منتفی دانست.

Huaxia Xingpu در اعلامیه عمومی اعلام کرد که به تعهدات بازپرداخت خود عمل می کند و می گوید بدهی معوق توسط بانک ها و شرکت های معتمد اشغال شده است.

علاوه بر این ، Huaxia Xingpu تأکید کرد که اگرچه جرم و جنبش و پیگیری نقدینگی مانع فعالیت های تجاری و تأمین مالی می شود ، اما همچنان به طور فعال در حال جمع آوری بودجه و تلاش برای یافتن راه حل است.

Huaxia Xingpu در سه ماهه سوم سال 2020 اعلام کرد که کل دارایی های آن به 5،068.13 میلیارد یوان رسیده و نسبت دارایی آن به بدهی ها 82.1٪ است.

بدهی های نقدینگی یک ساله به سررسید 597.76 میلیارد یوان رسیده است.

آژانس رتبه بندی اعتبار CCXI تخمین می زند که بدهی های Huaxia Xingpu به میزان 23.6 میلیارد یوان در نیمه اول سال 2021 سررسید را برآورده کند.

چین برای جلوگیری از ایجاد حباب در بازار املاک و مستغلات ، بودجه مربوط به کارآفرینان و سرمایه گذاری در املاک و مستغلات را تنظیم می کند و کمبود نقدینگی در بازار مالی کوتاه مدت با این موضوع همخوانی دارد.

بنابراین ، معمولاً مشاهده می شود که جمع آوری بودجه کافی در مدت زمان کوتاهی برای Huaxia Xingpu کاملاً دشوار خواهد بود.

مقامات چینی در تلاشند تا انگیزه های اقتصادی را در پاسخ به عفونت ویروس کرونا ویروس جدید کاهش دهند (کرونا 19).

در این زمینه ، افزایش فشار بر شرکت ها به دلیل پیگیری نقدینگی ، خطر افزایش پیش فرض ها را در ماه های آینده افزایش می دهد.

هم اندیشی مطبوعات مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *