[ad_1]

پیوند_انتخابی
[서울=뉴시스] واحد پول مرکزی بانک مرکزی (CBDC) ، صادر شده توسط بانک مرکزی بانک خلق چین ، اصطلاحاً “دیجیتال دیجیتال (E-CNY)”. روز دوازدهم ، بانک ملی با دولت شهر شنژن در استان گوانگدونگ همکاری کرد و 200 یوان (حدود 34000 وون) را به 50،000 شهروند شنژن تقسیم کرد که در مجموع 10 میلیون یوان (حدود 1.7 میلیارد بدبو) یوان دیجیتال است.

[서울=뉴시스]خبرنگار لی جه جون = بانک خلق چین سرمایه گذاری مشترکی را با انجمن بین المللی ارتباطات بین بانکی (SWIFT) برای بین المللی کردن ارز دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) آغاز کرده است که آماده انتشار در تاریخ چهارم است.

به گفته این رسانه ، انستیتوی تحقیقات ارز دیجیتال بانک ملی ، سیستم بین بانکی بین المللی بانکداری وابسته (CIPS) و انجمن پرداخت و تسویه حساب چین در حال راه اندازی سرمایه گذاری های مشترک با SWIFT مستقر در بلژیک هستند.

وب سایت سیستم افشای اعتبار شرکت (система 企業 信用 信息 公示 系統) بیان می دارد که یک سرمایه گذاری مشترک بین چین و SWIFT در پانزدهم ژانویه در پکن با نام “خدمات اطلاعات دروازه مالی” افتتاح شد.

محتوای اصلی تجارت ادغام سیستم های اطلاعاتی مربوط به ارز دیجیتال ، پردازش داده ها و مشاوره فناوری است.

چین در توسعه و ترویج CBDC رهبر جهانی است و آزمایشات نمایشی دیجیتال یوان را در شهرهای بزرگی مانند شنژن ، چنگدو ، هانگژو و سوژو با موفقیت انجام داده است.

در جدیدترین گزارش خود ، بانک بزرگ انگلیسی HSBC اشاره کرد که رنمینبی دیجیتال منجر به کاهش نظارت بر جریان پول ، ساده سازی شهرک های بین المللی و بین المللی شدن رنمینبی خواهد شد.

CIPS به SWIFT مرتبط است ، اما در میان وخیم شدن روابط ایالات متحده و چین با SWIFT نیز رقابت می کند.

در یک گزارش مرتبط ، China Eun International خاطرنشان می کند که اگر انتقال از SWIFT به CIPS درک ایالات متحده از داده ها در مورد توافق بین المللی چین را برای ایالات متحده دشوار کند.

همدردی مطبوعات مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *