[ad_1]

پیوند_انتخابی

[서울=뉴시스]خبرنگار لی جائه جون = بانک خلق چین یک سیستم مبادله بانک اوراق بهادار (CBS) را برای پشتیبانی از انتشار اوراق قرضه دائمی و نقدینگی برای گسترش سرمایه بانک های تجاری در تاریخ 29 اجرا می کند.

براساس روزنامه های تجارت هنگ کنگ و روزنامه اقتصادی هنگ کنگ ، بانک ملی عملیاتی را برای تبادل اوراق قرضه دائمی به ارزش 5 میلیارد یوان با اوراق بهادار بانک مرکزی برای یک دوره سه ماهه انجام داد.

سررسید اوراق بهادار بانک مرکزی که برای اولین بار در سال 2021 رد و بدل شد 29 آوریل 2021 است و در صورت سقوط در تعطیلات به تعویق می افتد.

نرخ سود سطح اوراق بهادار بانک مرکزی همانند قبل 2.35٪ با کارمزد مبادله 0.10٪ است.

بانک ملی در ژانویه 2019 سیستم CBS را برای حمایت از تأمین مالی با انتشار اوراق قرضه دائمی از بانک های محلی معرفی کرد. در آن زمان ، مطابق با انتشار CBS ، بانک چین (BOC) اوراق قرضه دائمی به ارزش 40 میلیارد یوان منتشر کرد.

بانک خلق چین انتشار اوراق قرضه دائمی به بانک ها را تشویق می کند ، زیرا فکر می کند اسکناس ها باید حافظه سرمایه خود را گسترش دهند.

انتشار اوراق قرضه دائمی به طور قابل توجهی راه را برای گسترش سرمایه برای بانکهایی که توانایی تأمین مالی اقتصاد واقعی آنها تا حد زیادی توسط استانداردهای سهام محدود شده است ، باز می کند.

پان گونگ سونگ ، نایب رئیس بانک ملی و رئیس اداره ارز دولتی ، توضیح داد که با تشویق انتشار اوراق قرضه دائمی توسط بانک های محلی ، از حمایت واقعی اقتصادی این بانک حمایت خواهد کرد.

بانک ملی تا 24 دسامبر سال گذشته 12 بار CBS برگزار کرد.

همدردی مطبوعات مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.