[ad_1]

پیوند_انتخابی

[서울=뉴시스]خبرنگار لی جائه جون = بازار سهام چین به دلیل نگرانی در مورد عود مجدد ویروس کرونا ویروس کرونا (Corona 19) به سرعت در تاریخ 12th افتتاح شد و سپس به دلیل هجوم خریدها با پیش بینی اقدامات متقابل اقتصادی ، به یک برگشت شدید پایان داد.

وقتی شی جین پینگ ، رئیس جمهور و دبیرکل کشور ، روز گذشته گفت ، احساسات سرمایه گذاری شدیداً تحریک شد ، از روشهای مصرف کننده برای تشویق گسترش تقاضای داخلی و مصرف شخصی استفاده خواهد کرد.

این واقعیت که خرید سهام چین توسط سرمایه گذاران خارجی از طریق معاملات متقابل با هنگ کنگ خرید خالص قابل توجهی را به ثبت رسانده است ، مشاهده این موضوع است که جریان وجوه خارجی همچنان ادامه دارد.

شاخص کامپوزیت شانگهای در 3608.34 بسته شد که نسبت به روز گذشته 76.84 واحد افزایش و 2.18 درصد افزایش داشت.

شاخص مzhenلفه های شنژن در بازار 10،560.03 بسته شد ، که 344.65 واحد رشد داشته و 2.28٪ نسبت به روز گذشته است.

شاخص راه اندازی فناوری گرا معامله را در 3180.35 به پایان رساند ، که در مقایسه با روز گذشته 87.49 واحد و 2.83 درصد افزایش داشته است.

کارخانه آبجو سازی Guizhou Maotai نزدیک به 3 درصد رشد کرد و بالاترین سطح از زمان اعلام این خبر را شکست.

سهام مرتبط با مصرف ، مانند گروه اوقات فراغت چینی (中 免) ، که یک فروشگاه بدون گمرک ، الکل ییبین وورانگی و تولید کننده لوازم خانگی میدی را اداره می کند ، نیز به طور مداوم در حال حرکت هستند.

سهام اوراق بهادار و بیمه نیز در میان رونق بازار سهام به شدت افزایش یافت. سهام پانل های کریستال مایع ، ذخایر مربوط به نیمه هادی ها و سهام مربوط به دفاع قوی بودند.

از طرف دیگر ، عملکرد شرکت شانگهای موتور در سال 2020 به زیر انتظارات بازار رسید که بد بود. سهام املاک و فناوری اطلاعات (IT) نیز عقب مانده اند.

در همین حال ، شاخص متشکل از 50 سهم عمده ، صعود کرد و 1.04٪ جهش کرد.

از نظر ارزش معاملات ، بازار سهام شانگهای 4857 میلیارد یوان (حدود 82.64 تریلیون یوان) و بازار سهام شنژن 604.473 میلیارد یوان را ثبت کردند.

مبلغ ترکیبی معاملات هر دو سهام با ادامه 1 تریلیون یوان در روز به 190 تریلیون یوان رسید.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *