[ad_1]

“بخشی از اقدامات علیه مرگ یک دختر 10 ساله درگیر بازی خیره کننده”

پیوند_انتخابی

[서울=뉴시스]خبرنگار لی جائه جون = دولت ایتالیا افراد زیر 13 سال را از استفاده از برنامه معروف ویدیوی چینی TikTok منع کرده است که در تاریخ 4 ام توسط Dong Mang و Bridegroom Mang گزارش شده است.

بر اساس گزارش رسانه ها ، Byte Dance اپراتور TikTok گفت که توافق کرده است که چنین استفاده ای را با مقامات ایتالیایی در رسیدگی به پرونده زمانی که یک دختر 10 ساله ایتالیایی که در TikTok مشغول غش بود بازی می کند ، در اثر خفگی درگذشت.

مقامات ایتالیایی گفته اند که از 9 فوریه ، TikTok همه حساب ها را یک بار به حالت تعلیق در می آورد ، تاریخ تولد کاربر را بررسی می کند و حساب ها را فقط در صورتی که بیش از 13 سال داشته باشند تمدید می کند.

با شروع در آسیا ، TikTok در حال کسب محبوبیت انفجاری در ایالات متحده و اروپا است.

به ویژه در ایتالیا ، شیوع ویروس کرونا ویروس جدید (کرونا 19) در بین نوجوانانی که به صورت آنلاین آموزش می دهند ، کاملاً مشهور است.

مقامات ایتالیایی همچنین تصمیم گرفته اند دستگاهی را در این برنامه معرفی كنند كه به افراد دیگر اجازه می دهد در هنگام ورود كاربری كه زیر 13 سال دارد به TikTok گزارش دهند.

پیش از این ، مقامات ایتالیایی بلافاصله دسترسی برخی از کاربران را تا 15 فوریه پس از مرگ کاربران TikTok در 20 ماه گذشته مسدود کردند.

همدردی مطبوعات مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.