[ad_1]

پیوند_انتخابی
[워싱턴=AP/뉴시스]وزیر امور خارجه ایالات متحده ، مایک پمپئو ، آرم هوآوی را تا یک کنفرانس مطبوعاتی در وزارت امور خارجه واشنگتن در تاریخ 15 (به وقت محلی) بر روی مانیتور نشان می دهد. 20/7/16

[서울=뉴시스]خبرنگار لی جه جون = دولت آمریكا مجوز صادرات هواوی را از تأمین كننده های نیمه رسانا مانند اینتل و Gioxia ژاپن (حافظه توشیبا سابق) لغو كرده است تا از طرف هواوی ، بزرگترین سازنده دستگاه های ارتباطی چین ، به فناوری وارد شود. در هجدهم گزارش شد.

این رسانه گزارش داد که دولت دونالد ترامپ اعلام کرده است تا زمانی که مجوزهای مختلف از تأمین کنندگان هواوی را لغو نکند ، درخواست مجوزهای جدید را قبول نمی کند ، با استناد به منابع متعددی که وضعیت را روشن می کنند.

منابع گفتند که در ماه مه 2019 ، این اقدام آخرین تحریم برای دولت ترامپ خواهد بود ، که هواوی را تهدیدی برای امنیت ایالات متحده و ادامه فشار از همه جهات می داند.

طبق ایمیل ارسال شده توسط انجمن صنایع نیمه هادی آمریکا (SIA) در تاریخ 15 ام ، وزارت بازرگانی ایالات متحده برنامه خود را برای جمع آوری تعداد قابل توجهی از مجوزهای صادرات هواوی اعلام کرده است.

منابع توضیح دادند که هشت مجوز کسب شده توسط این چهار شرکت در ارتباط با معاملات آنها با هواوی لغو می شود.

منابع می گویند حداقل یک مجوز از اینتل و جیوکسیا در آن گنجانده شده است.

شرکت های نیمه هادی ماه ها پس از درخواست مجوز برای تهیه هواوی ، منتظر تصمیم وزارت بازرگانی بودند.

با این حال ، رسانه ها اشاره کردند که پاسخ دادن به شرکت ها دشوار است ، زیرا چنین تصمیمی قبل از تغییر رژیم توسط وزارت تجارت گرفته شده بود.

هم اندیشی مطبوعات مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *