[ad_1]

کاربرد اضافی 467.33 ~ 177.65٪ به مدت 5 سال به دلیل شناسایی خسارت ITC

پیوند_انتخابی

[서울=뉴시스]دونگ مانگ و هنگ کنگ اقتصادی روزانه گزارش دادند خبرنگار لی جائون = کمیسیون تجارت بین الملل ایالات متحده (ITC) تعیین کرده است که موتورهای بزرگ شافت عمودی وارداتی از چین با قیمت های ناعادلانه پایین فروخته می شوند و به صنایع مرتبط در این کشور آسیب می رسانند. سوم

به گفته رسانه ها ، بنابراین کمیسیون تجارت بین الملل تصمیم گرفته است که یک موتور شافت عمودی که یک روز قبل در چین تولید می شود (به وقت محلی) تصمیم بگیرد و معاون رئیس جمهور آمریکا تعرفه ضد دامپینگ و تعرفه ای را برای جبران یارانه آغاز کرده است.

ITC از ارزیابی وزارت بازرگانی مبنی بر اینکه یک موتور شافت عمودی ساخت چین که عمدتاً به عنوان منبع تغذیه خارجی استفاده می شود ، پس از دریافت یارانه های دولتی معرفی شد ، صدمات قابل توجهی به مشارکت های ایالات متحده وارد کرد.

وزارت بازرگانی از برنامه های خود برای اعمال تعرفه های ضد دامپینگ از 177.65 تا 468.33٪ برای موتورهای شافت ساخت چین خبر داده است.

براساس تصمیم نهایی ITC ، وزارت بازرگانی این تعرفه های ضد دامپینگ را به مدت پنج سال بر روی موتورهای چینی اعمال خواهد کرد.

وزارت بازرگانی درصد یارانه دریافتی از تولید کنندگان موتور شافت چینی را 29/19 ~ 17/75 درصد محاسبه می کند که در نرخ تعرفه جبران شده منعکس می شود.

نرخ تعرفه موتورهای شافت ساخت چین در تاریخ 5 ژانویه تعیین شد ، زمانی که وزیر تجارت پیشین ویلبر راس هنوز در سمت خود بود.

وزارت بازرگانی در پاسخ به گزارش ها و درخواست های سازندگان موتور شافت آمریکا ، تحقیقات ضد دامپینگ و ضد یارانه را در مورد محصولات ساخت چین آغاز کرده است.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.