[ad_1]

او به همراه معاون رئیس جمهور كاملا هریس و دیگران وارد آنجا شد

پیوند_انتخابی
[워싱턴=AP/뉴시스] جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب ایالات متحده (چهارم از چپ) به مقابل كاپیتول ، محل برگزاری مراسم افتتاحیه 20 ام (به وقت محلی) می رسد و مردد است. در سمت چپ ، داگلاس موف ، شوهر معاون تازه انتخاب شده كاملا هریس ، معاون تازه انتخاب شده هریس ، دکتر جیل بایدن ، همسر بایدن ، كه همسر اول بایدن می شود ، و بایدن منتخب دستان خود را تکان می دهند. 01/21/2020

[서울=뉴시스] خبرنگار کیم یه جین = در روز 20 ام (به وقت محلی) ، رئیس جمهور منتخب ایالات متحده جو بایدن در مراسم افتتاحیه حضور یافت.

طبق گزارش CNN و دیگران ، ماشین بایدن آن روز مقابل كاپیتول ، جایی كه مراسم افتتاحیه در آن برگزار شد ، رسید.

او دست همسرش ، دکتر جیل بایدن را که قصد داشت بانوی اول شود ، گرفت و به همراه کملا هریس معاون رئیس جمهور و همسرش داگلاس موپ وارد کاپیتول شد. او حتی قبل از ورود به کاپیتول دست تکان داد.

ظهر همان روز بایدن منتخب در مقابل ساختمان کاپیتول افتتاح می شود و به عنوان چهل و چهارمین رئیس جمهور افتتاح می شود. انتظار می رود بزودی مراسم افتتاحیه آغاز شود.

کارکنان شرکت کننده در مراسم افتتاحیه نیز یکی پس از دیگری به جلوی پایتخت می رسند.

رئیس جمهور دونالد ترامپ در مراسم افتتاحیه شرکت نکرد اما مایک پنس معاون رئیس جمهور برای شرکت در این کنگره وارد پایتخت شد.

باراک اوباما ، رئیس جمهور پیشین ، میشل اوباما ، بانوی اول سابق ، بیل کلینتون ، رئیس جمهور پیشین و هیلاری کلینتون ، وزیر امور خارجه پیشین نیز در برج لشکرگاه حاضر شدند.

میت مک کانل سنا جمهوری خواه و چاک شومر سنا دموکرات نیز در مقابل ساختمان کاپیتول حاضر شدند.

در این روز ، مراسم افتتاحیه به طور غیرمعمولی در برابر شیوع عفونت ویروس کرونا رخ می دهد (کرونا 19).

معمولاً 200،000 دعوت نامه به مراسم تحلیف رئیس جمهور قبلی ارسال می شد. امسال اما به دلیل کرونا 19 ، عموم دعوتنامه ای وجود ندارد و اعضای اتاق و سنا در آن واحد فقط یک نفر را دعوت کرده اند.

رویدادهای اصلی افتتاحیه نیز با رویدادهای مجازی آنلاین جایگزین شده است. در یک کنفرانس خبری اوایل ماه گذشته ، بایدن در یک کنفرانس خبری گفت که رژه بزرگ از پایتخت تا کاخ سفید به دلیل نگرانی های امنیتی ایجاد شده توسط تاج برگزار نمی شود.

روسای جمهور گذشته پس از مراسم تحلیف رژه اتومبیل های دیدنی و جذاب را به کاخ سفید برپا کردند و صدها هزار نفر از آنها تماشا و استقبال کردند.

امسال اما برای جلوگیری از شیوع کرونا 19 ، رژه رد می شود و جای خود را به یک رژه مجازی می دهد که به صورت زنده در سراسر کشور پخش می شود. علاوه بر این ، شب رسمی مراسم افتتاحیه شب ریاست جمهوری از دست رفته است. در عوض ، یک برنامه تلویزیونی 90 دقیقه ای به میزبانی تام هنکس ، بازیگر و با حضور افراد مشهور ، با حضور رئیس جمهور بایدن و معاون رئیس جمهور هریس جایگزین خواهد شد.

◎ هم اندیشی مطبوعات خبری [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *