[ad_1]

پاسخ هایی در موضوعاتی نظیر تسکین اقتصادی ، آب و هوا ، بهداشت و مهاجرت
تأکید فراوان بر “پاک کردن ترامپ”

پیوند_انتخابی
[워싱턴=AP/뉴시스]جو بایدن ، رئیس جمهور آمریكا ، اولین دستور اجرایی را در تاریخ 20 ام (به وقت محلی) در دفتر كاخ سفید امضا می كند. پرزیدنت بایدن دستورالعمل بازگشت به كنوانسیون تغییر آب و هوا در پاریس را امضا كرد كه نیاز به استفاده از ماسك در مراكز فدرال و پیوستن به سازمان بهداشت جهانی (WHO) است. 2021.01.21.

[서울=뉴시스] گزارشگر شین یونگ برنده می شود = جو بایدن ، رئیس جمهور آمریكا ، اقدامات مقابله ای و رهنمودهایی را در مورد موضوعاتی از قبیل ویروس جدید ویروس کرونا (کرونا 19) ، تسکین اقتصادی ، آب و هوا و مهاجرت ظرف 10 روز پس از روی کار آمدن ، تهیه می کند ، زمان محلی). . بیشتر این کارها معکوس کردن سیاست های دنبال شده توسط رئیس جمهور دونالد ترامپ است.

طبق برنامه ارسال شده به مقامات دولت بایدن ، موضوع بیست و یکم تاج 19 است.

رئیس جمهور بایدن در نظر دارد شش دستور اجرایی و یک دستورالعمل سیاست را در این زمینه پردازش کند.

دستورات اجرایی شامل مواردی مانند بررسی زنجیره تأمین ، جمع آوری اطلاعات اضافی و شفافیت ، تحقیقات درمانی اضافی و پشتیبانی تأمین می باشد.

شناخته شده است که دستورالعمل های سیاسی سازمان های وابسته را ملزم به “تلاش برای مبارزه با COVID-19 در سراسر جهان و تقویت آمادگی در برابر بیماری همه گیر جهانی” می کنند.

سپس ، در تاریخ 22 ، دو دستورالعمل اجرایی در مورد مسئله کمک اقتصادی تهیه شد.

اولین مورد اقدامات مربوط به سیستم پشتیبانی پزشکی کم درآمد Medicaid ، یارانه کم درآمد کمک های بلاعوض ، برنامه پشتیبانی مکمل غذایی کم درآمد SNAP (برنامه حمایت از تغذیه تکمیلی) است. و بیمه بیکاری.

مورد دیگر بازیابی قدرت چانه زنی جمعی مقامات فدرال و پس گرفتن دستور اجرایی F-list با هدف اشتغال انعطاف پذیر آژانس های فدرال است.

آنها آخر هفته را از 23 تا 24 سپری می کنند و اصطلاحاً اقدام می کنند. آمریکا را بخرید ، یک سیاست خرید اولویت دار که در تاریخ 25 ام در ایالات متحده ساخته شده است.

سپس ، در تاریخ 26 ام ، این امر منجر به برابری ، 27 ام ، آب و هوا ، 28 ام ، بهداشت و 29 ام ، مهاجرت خواهد شد.

و ماه آینده ، رئیس جمهور بایدن قصد دارد گامی سریع در جهت بازگرداندن رهبری وعده داده شده جهانی بردارد.

در همین حال ، رئیس جمهور بایدن در ساعت 12:00 ظهر 20 به مقام چهل و چهارمین رئیس جمهور ایالات متحده رسید.

وی به عنوان اولین وظایف رسمی خود به کنوانسیون تغییر اقلیم پاریس و سازمان بهداشت جهانی (WHO) بازگشت ، برای 100 روز در مراکز فدرال ماسک گذاشت ، ممنوعیت ورود برخی از کشورهای مسلمان را لغو کرد ، برنامه DACA را تقویت و تحمیل کرد . وی تا 17 مورد دستورالعمل از جمله تمدید تعلیق اخراج و مصادره ، جلوگیری از تبعیض جنسیتی ، توقف اثر اضطراری ساخت مانع مرزی مکزیک و لغو مجوز ساخت خط لوله Keyston XL بین ایالات متحده و کانادا

و در اینجا اولین دستورالعمل حکمی برای الزام به استفاده از ماسک مرتبط با کرونا 19 بود.

◎ اخبار هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *