[ad_1]

“قانونگذاران کجا هستند که تا روز قبل از شما تشکر کردند …”

پیوند_انتخابی
[워싱턴=AP/뉴시스] پیش از مراسم تحلیف رئیس جمهور جو بایدن ، گارد ملی بسیج شده توسط ایالات متحده در نزدیکی پایتخت در واشنگتن در 21 (به وقت محلی) آرام گرفت. 2021.01.22.

[서울=뉴시스] خبرنگار ایان = جو بایدن پیش از آغاز مراسم تحلیف رئیس جمهور ایالات متحده ، گارد ملی بسیج شده ایالات متحده در پاسخ به دستور خارج شدن ناگهانی ، عصر (به وقت محلی) را در روز 21 در پارکینگ مجاور گذراند.

دولت بایدن 25000 پرسنل گارد ملی را در واشنگتن ، جایی كه كاخ سفید واقع شده است ، جمع كرد تا برای شرایط اضطراری آماده شود و آنها بلافاصله پس از مراسم افتتاح ، آنها را اخراج كردند.

به گزارش پولیتیکو در بیست و یکم (به وقت محلی) ، یکی از اعضا گفت: “فقط یک روز قبل ، ده ها سناتور و نماینده مجلس برای ابراز تشکر از آنها با هم عکس می گرفتند و با هم دست می دادند. اما ما که بعد از 24 ساعت نیازی به آن نداشتیم ، به گوشه ای رفتیم وی گفت: “من تبعید شدم ، من یک خیانت باورنکردنی احساس کردم.”

یک عضو دیگر گفت: “به بیست و یکم دستور داده شد که نیروهای مستقر در ساختمان شورای ملی را بلافاصله بیرون بکشد” و “حدود 5،000 نفر وقت خود را در پارکینگ گذراندند که اینترنت حتی منفجر نشد.”

پولیتیکو گفت ، آنها مجبور بودند ساعت ها را در محل با پریز برق ، حمام و دو صندلی سپری کنند. آن روز در واشنگتن حدود 4 درجه بود. یک خدمه هم بودند که گفتند: “به من گفته شد در شیفت 12 ساعته در پارکینگ استراحت کنم.”

طبق گزارش سرویس مخفی وزارت زمین ، زیرساخت و ترانسپورت ، ماموریت گارد ملی بسیج ظهر بیست و یکم ، یک روز پس از مراسم افتتاح ، رسماً به پایان رسید. بر این اساس ، آنها گفتند که دستور خروج گارد ملی را که در پارلمان و هتل های مجاور مستقر شده بود ، داده اند.

وقتی گزارش Politico منتشر شد ، چاک شومر ، رهبر سنای دموکرات در توییتر خود نوشت که: “اگر این واقعیت داشته باشد ، من واقعاً عصبانی خواهم شد.

سناتور تامی داکورث (دمو ، ایلینوی) ، یکی از جانبازان جنگ عراق ، در توئیتر گفت: “من چندین بار تماس گرفتم تا اخبار مربوط به عذرخواهی سپاه پاسداران از گارد ملی را بشنوم. آنها توانستند مجدداً وارد پایتخت شوند. گفت. وی گفت: “من همچنان این موضوع را تماشا می کنم.”

با ادامه جنجال ، در ساعت 10 شب همان روز ، مجلس بازگشایی شد و به گارد ملی اجازه داد در داخل خانه استراحت کند.

به گزارش آسوشیتدپرس ، دبیرخانه نیروی دفاع ملی (NGB) در وزارت دفاع گفت: “فقط 1600 نفر از پرسنل بسیج شده برای مراسم افتتاحیه در حال حاضر در واشنگتن مشغول به کار هستند.” “او گفت.

NGB تخمین می زند که آماده سازی 15000 نفر برای بازگشت به خانه 5-10 روز طول خواهد کشید.

گارد ملی باید تجهیزات تحویل داده شده را برگرداند ، مسیر بازگشت را بررسی کند و حتی آزمایش جدیدی را برای عفونت ویروس کرونا انجام دهد (کرونا 19).

بنا به درخواست دولت ایالت واشنگتن ، انتظار می رود حدود 7000 سرباز تا پایان ماه جاری در واشنگتن باقی بمانند.

◎ همدردی مطبوعات Newsis [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *