[ad_1]

هیچ اشاره ای به کره شمالی یا شبه جزیره کره نشده است
“من رئیس جمهور همه آمریکایی ها خواهم بود”

پیوند_انتخابی
[워싱턴=AP/뉴시스]رئیس جمهور منتخب جو بایدن روز 20 ام (به وقت محلی) دست خود را بر روی کتاب مقدس در پایتخت ایالات متحده نهاده و به عنوان چهل و چهارمین رئیس جمهور ایالات متحده در برابر رئیس دادگستری جان رابرتز سوگند یاد می کند. 2021.01.21.

[서울=뉴시스] جو بایدن ، رئیس جمهور ایالات متحده ، که در 20 ام (به وقت محلی) کار خود را آغاز کرد ، در سخنرانی تحلیف خود اعلام کرد که اتحاد خود را دوباره برقرار خواهد کرد.

همچنین خواستار رفع خشم و متحد شدن در یک شرایط دشوار با بیش از 400000 مرگ آمریکایی در اثر ویروس کرونا ویروس جدید (کرونا 19) است.

طبق متن کامل سخنرانی بایدن-ایت در آن روز توسط واشنگتن پست ، منتخب بایدن گفت: “این پیام من به مردم آن طرف مرز است.”

وی گفت: “ما اتحادیه خود را بازسازی خواهیم کرد و جهان را دوباره درگیر خواهیم کرد.” “ما چالش های دیروز ، اما امروز و فردا را حل نمی کنیم.” این به عنوان بیانیه ای توسط دونالد ترامپ ، رئیس جمهور سابق ، برای پایان دادن به اولویت ایالات متحده تفسیر می شود.

وی گفت: “ما یک شریک قوی و قابل اعتماد برای صلح ، توسعه و امنیت خواهیم بود.” به طور خاص از کره شمالی یا شبه جزیره کره نامی برده نشده است.

رئیس جمهور بایدن بیشتر سخنان خود را به جمع آوری خصومت با یکدیگر و خواستار اتحاد اختصاص داد.

“ما دوباره یاد گرفته ایم که دموکراسی ارزشمند است. دموکراسی شکننده است.” ما برای انجام این کار به عنوان یک ملت دور هم جمع شدیم “.

وی گفت: “من از روسای جمهور سابق دو حزب برای حضور در این جلسه امروز سپاسگزارم.” روسای جمهور سابق بیل کلینتون ، جورج دبلیو بوش و باراک اوباما در مراسم تحلیف حضور داشتند. دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، سابقه را شکست و غایب بود.

“تعداد کمی از افراد در تاریخ کشور ما با چالش های بیشتری روبرو هستند یا دشوارتر از اکنون هستند.” وی گفت: “من به همان اندازه زندگی خود را از دست دادم.”

وی قول داد: “میلیون ها شغل ناپدید شده اند. صدها هزار شرکت تعطیل شده اند.” “فریاد عدالت نژادی ما را تحت تأثیر قرار داده است. رویای عدالت برای همه به تعویق نخواهد افتاد.”

“اکنون ظهور افراط گرایی سیاسی ، برتری سفید و تروریسم داخلی چیزی است که باید با آن مبارزه کنیم و آن را شکست دهیم.”

وی تأكید كرد: “برای غلبه بر این چالش ها ، برای بازسازی روح و تأمین آینده آمریكا ، بیش از كلمه مورد نیاز است.”

پیوند_انتخابی
[워싱턴=AP/뉴시스]جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب ایالات متحده ، دست خود را به کتاب مقدس که همسرش جیل بایدن در 20 ام روز (به وقت محلی) در پایتخت ایالات متحده نگهداری می کند ، می گذارد و به عنوان 46 امین رئیس جمهور ایالات متحده در برابر رئیس دادگستری جان رابرتز سوگند یاد می کند. 2021.01.21.

وی گفت: “من می دانم که صحبت درباره وحدت این روزها به نظر خیالی احمقانه می رسد.” “من می دانم قدرتی که ما را تقسیم می کند عمیق و واقعی است ، اما می دانم که جدید نیست.”

وی گفت: “تاریخ ما دائماً بین واقعیت زشت و ایده آل آمریکایی درگیر است که ما برابر شده ایم.” جنگ در حال تکرار شدن است و پیروزی را نمی توان تضمین کرد. “

“از طریق جنگ داخلی ، رکود بزرگ ، جنگ جهانی ، حوادث تروریستی 11 سپتامبر ، و از طریق مبارزات ، تلفات و ناامیدی ، طبیعت خوب ما همیشه پیروز شده است.” “و ما اکنون می توانیم این کار را انجام دهیم. می توانید او را همسایه خود ببینید و می توانید با احترام و احترام با او رفتار کنید. “

وی گفت: “به وضوح به من گوش دهید. اختلاف نظر نباید منجر به تفرقه شود.” “من به شما قول می دهم. من رئیس جمهور همه آمریکایی ها خواهم بود.”

وی همچنین گفت: “قسم می خورم ، هر چقدر هم برای کسانی که از من حمایت می کنند بجنگم ، برای کسانی که از من حمایت نکردند می جنگم.”

وی گفت: “ما برای زنده ماندن در این زمستان تاریک به تمام توان خود نیاز داریم.” “ما در حال ورود به کشنده ترین و دشوارترین دوره ویروس هستیم. سیاست کنار است و سرانجام این همه گیر است.” ما باید به عنوان “یک ملت” با آن روبرو شویم. “

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز نیوز@newsis.com

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *