[ad_1]

90 کارمند کاخ سفید در مدت 5 ساعت

پیوند_انتخابی
[워싱턴=AP/뉴시스] یک بالگرد Marine One حامل دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا چهار سال بعد ساعت 8 صبح کاخ سفید را ترک کرد ، از کاخ سفید بلند شد و از واشنگتن به سمت پایگاه اندرو در خارج از واشنگتن حرکت کرد و بنای یادبود واشنگتن را در مرکز خرید ملی ترک کرد. 2021. 1. 20.

[서울=뉴시스] خبرنگار کیم یه جین = کاخ سفید آمریکا در حال آماده سازی برای استقبال از رئیس جمهور منتخب جو بایدن ، جانشین رئیس جمهور دونالد ترامپ است. این یک آماده سازی است که حدود 5 ساعت طول می کشد.

به گزارش نیویورک تایمز (NYT) در تاریخ 20 ام (به وقت محلی) ، کاخ سفید در حال آماده سازی برای استقبال از بایدن منتخب است.

تلویزیون 60 اینچی که پرزیدنت ترامپ روی میز ناهار خوری قرار داده ، مجموعه لباسهای برند لوکس ایتالیایی Brioni و شبیه ساز 50،000 دلاری Colf به خانه جدید رئیس جمهور ترامپ منتقل می شود.

یک دقیقه بعد از ظهر در تاریخ 20 ام ، وسایل پرزیدنت ترامپ از درب کاخ سفید خارج شد و به سمت خانه جدید او ، پالم بیچ ، فلوریدا حرکت کرد. ظهر آن روز بایدن در ساختمان پارلمان فدرال سوگند یاد کرد و چهل و چهارمین رئیس جمهور شد.

به گفته روزنامه ، این کارهای مقدماتی هر چهار یا هشت سال با ورود رئیس جمهور جدید به کاخ سفید انجام می شود. حدود 90 کارمند کاخ سفید حدود 5 ساعت در آنجا باقی مانده اند.

کارهای مقدماتی پیچیده طبق یک برنامه دقیق انجام می شود.

به طور خاص ، کارهای مقدماتی امسال شامل اقدامات جلوگیری از عفونت با ویروس کرونا ویروس جدید است (کرونا 19).

آنیتا مک براید ، که دبیر بانوی اول سابق لورا بوش ، همسر رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش بود ، گفت: “کارمندان در انبار روی پله ها می خوابند.”

در همین حین ، بایدن به مقابل كاپیتول رسید ، جایی كه مراسم افتتاحیه در آنجا برگزار شد. در آن روز ، او ظهر قبل از کاپیتول سوگند یاد کرد و به عنوان چهل و چهارمین رئیس جمهور کار خود را آغاز کرد.

رئیس جمهور دونالد ترامپ در مراسم افتتاحیه شرکت نکرد اما مایک پنس معاون رئیس جمهور برای شرکت در این کنگره وارد پایتخت شد.

◎ هم اندیشی مطبوعات خبری [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *