[ad_1]

“از سرگیری جلسات توجیهی با کارمندان بهداشت عمومی … با مردم به اشتراک گذاشته شده است”

پیوند_انتخابی
[워싱턴=AP/뉴시스]سخنگوی جدید کاخ سفید جن ساکی اولین جلسه توجیهی خود را از زمان روی کار آمدن رئیس جمهور جو بایدن در 20 ام (به وقت محلی) ارائه داده است. 2021.01.21.

[서울=뉴시스] خبرنگار کیم نان یانگ = انتظار می رود کاخ سفید پس از تحلیف رئیس جمهور آمریکا ، جو بایدن ، جلسات توجیهی منظم در مورد ویروس کرونا ویروس (کرونا 19) را برای عموم از سر بگیرد.

سخنگوی کاخ سفید ، جن ساکی در اولین کنفرانس مطبوعاتی گفت ، که در 20 ام (به وقت محلی) از YouTube در مورد س informationالات مربوط به پاسخ اطلاعاتی کرونا 19 به طور مستقیم پخش شد. برای به اشتراک گذاشتن. “

وی گفت: “ما فقط قصد نداریم این جلسه توجیهی روزانه را از سر بگیریم.” “ما قصد داریم جلسات توجیهی را با مقامات بهداشت و بهداشت عمومی از سر بگیریم.”

وی گفت: “ما امیدواریم كه جلسات توجیهی را به طور قابل اعتماد ، با داده ها برگزار كنیم و آنها را با خبرنگاران و مردم در میان بگذاریم تا بتوانیم پیشرفت هایی را كه در كنترل این بیماری همه گیر داریم دنبال كنیم.”

در ایالات متحده ، بیش از 400000 نفر در اثر تاج 19 تا 19 ، روز قبل از روی کار آمدن رئیس جمهور بایدن جان خود را از دست دادند. طبق نقشه توزیع Johns Hopkins Corona 19 ، تاکنون 24.41،900 مورد تایید شده در ایالات متحده وجود دارد.

دولت سابق دونالد ترامپ در ابتدای شیوع کرونا 19 روزانه جلسات توجیهی گروه ویژه (TF) را شخصاً با رئیس جمهور برگزار می کرد ، اما با ایجاد مشکل در برخی اظهارات جلسات ، فواصل توجیهی کوتاه می شد.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *