[ad_1]

یک روز قبل از روی کار آمدن ، مرگ و میرهای ناشی از تاج 19 بیش از 400000 نفر بود

پیوند_انتخابی
[워싱턴=AP/뉴시스]جو بایدن ، رئیس جمهور آمریكا ، اولین فرمان اجرایی را در بیستم (به وقت محلی) در دفتر بیضی كاخ سفید امضا كرد. 2021.1.20.

[서울=뉴시스] خبرنگار کیم نان یانگ = رئیس جمهور آمریکا ، جو بایدن ، که رسماً کار خود را در 20 ام (به وقت محلی) آغاز کرد ، دستورالعمل لازم را برای استفاده از ماسک به صورت فدرال امضا کرد.

براساس رسانه های محلی مانند CNN ، NBC و وال استریت ژورنال (WSJ) ، رئیس جمهور بایدن سه دستور اجرایی را امضا کرده است ، از جمله پوشیدن ماسک برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا ویروس کرونا (کرونا 19) پس از ورود به کاخ سفید در تاریخ 20 ام. زمان).

این دستور شامل استفاده از ماسک در محل فدرال و رعایت فاصله بود. طی 100 روز آینده ، انتظار می رود که دستور اجرا در سایت های فدرال ، قطارها و هواپیماها اعمال شود.

پیش از این در ایالات متحده ، تعداد کشته های انباشته شده از تاج 19 در نوزدهم ، یک روز قبل از آغاز به کار رئیس جمهور بایدن ، از 400000 نفر گذشت. تاج تجمعی 19 ، که در ایالات متحده تأیید شد ، در روز دانشگاه جان هاپکینز به 24.43000 رسید.

رئیس جمهور بایدن اصطلاحاً “هدف 100 روزه بهداشت” را پیشنهاد کرد ، از جمله پوشاندن اجباری ماسک برای 100 روز اول پس از روی کار آمدن در دسامبر سال گذشته قبل از تصدی مقام.

ذن ساکی ، کمیسر بعدی کاخ سفید در امور عمومی ، گفت: “چیزهای زیادی برای ارائه وجود دارد (به عنوان یک دستور اداری).” او بر پیشرفت کشور تمرکز دارد.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *