[ad_1]

[서울=뉴시스] خبرنگار ایان = دونالد ترامپ پروتکل حمایت از مهاجرت (MPP) ، نمادی از سیاست سختگیرانه مهاجرت دولت ایالات متحده ، که به آن برنامه “در مکزیک بمان” نیز می گویند ، در پشت تاریخ از بین می رود.

به گزارش سی ان ان در بیستم (به وقت محلی) ، هنگامی که رئیس جمهور جو بایدن روی کار آمد ، وزارت امنیت داخلی ایالات متحده (DHS) بیانیه ای صادر کرد و گفت: “از 21 ، ثبت نام جدید برای حمایت از مهاجران. ”

دولت ترامپ پروتکل حمایت از مهاجران را در ژانویه 2019 اجرا کرد که رسانه های آمریکایی آن را سیاست “ماندن در مکزیک” خواندند ، زیرا در واقع سیاستی است که باعث می شود مهاجران در مکزیک بمانند.

ماهیت این سیاست بازگشت پناهجویان از مرزهای جنوبی ایالات متحده به مکزیک و مجبور کردن آنها در مکزیک در هنگام غربالگری مهاجرت است.

در نتیجه ، هزاران نفر باید منتظر غربالگری مهاجرت در یک چادر ساده واقع در یکی از شهرهای مرزی مکزیک که امنیت ناپایدار بود ، شوند. در این روند ، گروه های حقوق بشری نیز از زندگی غیرشخصی رخ داده انتقاد کرده اند.

تا به امروز ، حدود 60،000 نفر برنامه اقامت مکزیک را گذرانده اند.

در جریان انتخابات ریاست جمهوری ، بایدن رئیس جمهور با انتقاد از سرکوب مهاجران ، گفت سیاست “ماندن در مکزیک” را لغو خواهد کرد.

با این حال ، DHS در روز تأکید کرد که “محدودیت های جزئی سفر در اثر عفونت ویروس کرونا (کرونا 19) همان ثابت است.”

همچنین ، کسانی که به دلیل برنامه اقامت مکزیک مدت طولانی در انتظار غربالگری مهاجرت هستند ، خواستار “منتظر اطلاعات رسمی بیشتر از DHS” شوند.
◎ همدردی مطبوعات Newsis [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *