[ad_1]

پیوند_انتخابی
[워싱턴=AP=뉴시스]میچ مک کانل ، جمهوریخواه سنای آمریکا و همسرش الین چائو ، وزیر حمل و نقل سابق ، قبل از شرکت در مراسم تحلیف رئیس جمهور جو بایدن ، رئیس جمهور در 20 ام (به وقت محلی) ، به کاپیتول رسیدند. 2021.1.21.

[서울=뉴시스] گزارشگر CNN در تاریخ 20 ام (به وقت محلی) گزارش داد: شین یونگ برنده شد = میچ مک کانل ، رهبر جمهوریخواهان در سنای آمریکا ، گفت که امیدوار است تا آنجا که ممکن است با رئیس جمهور جدید جو بایدن کار کند.

مک کانل ، نماینده کنگره امروز در سخنرانی خود در مجلس سنا ، سخنرانی رئیس جمهور بایدن را ستود و به ویژه به تأکید وی بر ادغام پاسخ داد.

وی گفت: “ما به 46 امین رئیس جمهور ایالات متحده و 49 امین معاون رئیس جمهور ایالات متحده سوگند یاد كردیم. هم رئیس جمهور بایدن و هم معاون رئیس جمهور كاملا هریس در سنا همكار بودند.”

وی افزود: “آنها دوره خود را با چالش ها و فرصت های پیش رو آغاز می كنند.”

همچنین به معاون رئیس جمهور هریس ، که اولین زن معاون رئیس جمهور شد ، تبریک گفته شد.

وی گفت: “این دستاورد چشمگیر فراتر از سیاست است و غرور ملی را برمی انگیزد.” “هر شهروند این واقعیت را می ستاید که این سه کلمه جدید” خانم معاون رئیس جمهور “به بخشی از واژگان آمریکایی تبدیل شده اند.” .

سخنرانی آن روز اولین سناتور مک کانل بود که از سنا به عنوان رهبر اقلیت در سنا سخنرانی کرد. سنا 50-50 شرکت کننده برنده شد و حزب دموکرات در پنجمین دوره دو کرسی دیگر را در فینال جورجیا تأمین کرد. در صورت تساوی ، معاون رئیس جمهور هریس به عنوان رئیس جمهور موقت سنا انتخاب خواهد شد و حزب دموکرات ابتکار عمل را به عهده خواهد گرفت.

رئیس جمهور بایدن آن روز مراسم تحلیف را گذراند و ساعت 12:00 ظهر چهل و ششمین رئیس جمهور ایالات متحده شد.

◎ اخبار هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *