[ad_1]

ظهر چهل و ششمین دوره ریاست جمهوری آغاز می شود

پیوند_انتخابی
[워싱턴=AP/뉴시스]جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب ایالات متحده و همسرش جیل بایدن ، در تاریخ 20 ام (به وقت محلی) وارد افتتاحیه کنگره آمریکا می شوند. 2021.01.21.

[서울=뉴시스] خبرنگار کیم یه جین = مراسم تحلیف رئیس جمهور منتخب ایالات متحده جو بایدن از صبح روز 20 ام (به وقت محلی) آغاز شد. ظهر ، او به عنوان چهل و چهارمین رئیس جمهور کار خود را آغاز می کند.

به گفته سی.ان.ان و دیگران ، مراسم تحلیف رئیس جمهور منتخب بایدن در مقابل پایتخت در همان روز آغاز شد.

بایدن به همراه همسرش دکتر جیل بایدن که بانوی اول می شود می آید. هنگامی که آنها رسیدند ، آنها دست یکدیگر را گرفتند و به همراه معاون تازه انتخاب شده كاملا هریس و همسرش داگلاس موپ وارد كاپیتول شدند.

بایدن برگزیده سپس دست خود را بر کتاب مقدس می گذارد ، سوگند یاد می کند و برای کشف به آدرس او می رود. دوره نمایندگی از ظهر آغاز می شود. همچنین سوگند یاد شده توسط رئیس جمهور منتخب کمالا برای روی کار آمدن وجود دارد.

رئیس جمهور دونالد ترامپ در مراسم تحلیف شرکت نکرد اما مایک پنس معاون رئیس جمهور شرکت کرد. رئیس جمهور ترامپ با ملانیا ، بانوی اول خود ، کاخ سفید را ترک کرد. ما سوار مارین وان شدیم ، یک هلی کوپتر اختصاص داده شده به رئیس جمهور که به پایگاه نیروی هوایی اندروز می رود. به فلوریدا بروید ، جایی که استراحتگاه در آن واقع شده است.

همچنین باراک اوباما رئیس جمهور سابق ، میشل اوباما بانوی اول سابق ، بیل کلینتون رئیس جمهور سابق و هیلاری کلینتون وزیر امور خارجه سابق در این مراسم حضور داشتند.

سناتور جمهوری خواه میچ مک کانل و سناتور دموکرات چاک شومر نیز حضور داشتند.

◎ هم اندیشی مطبوعات خبری [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *