[ad_1]

نظارت بر م institutionsسسات مالی ایالات متحده … مقررات زدایی گسترده در بانک بسیار مهم است

پیوند_انتخابی
[워싱턴=AP/뉴시스]جو بایدن ، رئیس جمهور آمریكا ، اولین دستور اجرایی را در تاریخ 20 ام (به وقت محلی) در دفتر كاخ سفید امضا می كند. 2021.01.21.

[서울=뉴시스] خبرنگار کیم نان جونیور = گزارشگر بایدن در حال بررسی معرفی مایکل بار ، دستیار وزیر امور مالی داخلی به عنوان بازرس ارز برای ریاست سرویس نظارت بر پول (OCC) است.

وال استریت ژورنال (WSJ) به تعدادی از منابع آشنا با مسئله 20 (به وقت محلی) استناد می کند. گزارش شده

معاون وزیر پیشین باراک اوباما مسئول نهادهای مالی در وزارت خزانه داری دولت باراک اوباما است ، و شناخته شده است که به تهیه پیش نویس قانون به اصطلاح DodFrank ، که شامل اصلاحات گسترده ای در سیستم نظارتی مالی پس از بحران مالی 2008-2009

بازرس پولی OCC مسئول نظارت بر بیش از 1200 م institutionsسسه مالی ایالات متحده با دارایی کل 14 تریلیون دلار است. این قدرتمندترین موقعیت در بین تنظیم کنندگان بانکی از جمله فدرال رزرو (فدرال رز) و شرکت بیمه سپرده فدرال (FDIC) محسوب می شود.

معاون سابق وزیر دادگستری به عنوان شخصی شناخته می شود که به این سمت پایبند است که دفتر حمایت مالی از مصرف کنندگان پس از اجرای قانون دود فرانک باید فعالانه کار کند. وی گفت که منتقد مقررات زدایی از بانک های بزرگ توسط دولت دونالد ترامپ است.

با این حال ، WSJ گفت کاخ سفید از اظهار نظر در مورد گزارش خودداری کرد. “مشخص نیست که کاخ سفید چه زمانی نامزدی را اعلام می کند.” در صورت تأیید ، انتظار می رود که وی با وزارت دارایی به ریاست کاندیدا جانت یلن همکاری کند.

در همین حال ، با افتتاح رسمی بایدن منتخب ، دولت بایدن برای اولین بار در سنای آمریکا انتخاب شد. Avril Haynes ، رئیس سرویس اطلاعات ملی (DNI) ، آژانس اطلاعاتی را به عنوان اولین زن DNI در تاریخ ایالات متحده هدایت خواهد کرد.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *