[ad_1]

گواهی “صدا” قبل از بارگذاری + قرنطینه پس از ورود به سیستم
ماسک در حمل و نقل عمومی … پشتیبانی تحقیقات – تقویت زنجیره تأمین
بازسازی ایمن مدارس و مشاغل … تلاش برای رفع نابرابری

پیوند_انتخابی
[워싱턴=AP/뉴시스]جو بایدن ، رئیس جمهور ایالات متحده ، در 21 و 21 دقیقه (به وقت محلی) به همراه معاون رئیس جمهور كاملا هریس و آنتونی پوچ ، مدیر انستیتوی ملی آلرژی و بیماری های عفونی در سالن غذاخوری ایالتی كاخ سفید حضور یافت و قبل از امضای دستورالعمل مربوط به تاج 19 سخنرانی كرد. 2021.01.22.

[서울=뉴시스] خبرنگار شین یونگ برنده شد = جو بایدن ، رئیس جمهور ایالات متحده ، مجموعه ای از اقدامات را برای پاسخ به عفونت ویروس کرونا (کرونا 19) در 21 (به وقت محلی) ، دومین روز از دوره ریاست جمهوری خود ، انجام داد. وی بیش از 10 دستور اداری از جمله قرنطینه مهاجران ، گسترش ماسک های اجباری ، بازسازی ایمن مدارس و مشاغل و تقویت دسترسی به درمان و زنجیره های تأمین را امضا کرده است.

رئیس جمهور بایدن دستورالعمل جدیدی را در کاخ سفید امضا کرده است که برای همه شرکت کنندگان در ایالات متحده قرنطینه لازم است.

رئیس جمهور بایدن هنگام مراسم امضای قرارداد ، گفت: “جدا از پوشیدن ماسک ، هر کسی که از کشورهای دیگر وارد ایالات متحده می شود باید قبل از سوار شدن به هواپیما از نظر COVID-19 آزمایش شود و پس از ورود قرنطینه خواهد شد. در ایالات متحده. “

علاوه بر الزام به ارائه شواهدی مبنی بر منفی بودن آن در آزمایشی که طی سه روز قبل از سوار شدن به پرواز به ایالات متحده انجام شد ، برای مدتی پس از ورود نیز قرنطینه شد.

دولت سابق دونالد ترامپ نیز برای شرکت کنندگان درخواست قرنطینه کرد ، اما این یک توصیه بود ، نه یک توصیه اجباری.

پرزیدنت بایدن همچنین دستورالعملی را برای تحمیل نقاب بر حمل و نقل عمومی ، گسترش زنجیره تأمین و راه اندازی مجدد مدارس و مشاغل امن امضا کرد.

مهمتر از همه ، ما اطمینان داریم که در حمل و نقل عمومی ، مانند فرودگاه ها ، هواپیماها و قطارها ، از ماسک استفاده کنیم. این به دنبال امضای دستورالعمل اجرایی نیاز به استتار در تأسیسات فدرال روز قبل است.

علاوه بر این ، دستورالعمل هایی برای بازسازی ایمن مدارس صادر شده و تدابیری نیز برای محافظت از کارگران در محل کار گرفته شده است.

همچنین شامل دستورات اجرایی مانند پشتیبانی از تحقیقات در مورد درمان COVID-19 ، به اشتراک گذاری داده ها ، بررسی زنجیره تامین ، کاهش نابرابری های ناشی از COVID-19 و پشتیبانی از نیروهای دفاع ملی برای پاسخ به COVID-19 بود.

وی همچنین خواستار ایجاد “کمیته بازرسی کرونا 19” برای نظارت بر آزمایش و نظارت بر تاج 19 شد.

پس از امضای دستورالعمل ، رئیس جمهور بایدن در توییتر گفت که “امروز ما یک برنامه اقدام ملی برای کرونا 19” و “تقویت واکنش تهاجمی ، هماهنگ ، عادلانه و حرفه ای در کنترل ویروس در اسرع وقت” اعلام کردیم.

◎ اخبار هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *