[ad_1]

“اکثر دموکرات های سنا متفاوت کار خواهند کرد.”

پیوند_انتخابی
[워싱턴=AP/뉴시스]جو بایدن ، رئیس جمهور آمریكا و همسرش جیل بایدن ، به روزن شمالی ، ورودی شمالی كاخ سفید در 20 ام (به وقت محلی) می رسند و از پله ها بالا می روند. 2021.01.21.

[서울=뉴시스] خبرنگار کیم نان یانگ = نماینده سنای دموکرات چاک شومر خوشحال است که پس از روی کار آمدن رئیس جمهور جو بایدن در 20 ام (به وقت محلی) “فصل جدیدی در تاریخ دموکراتیک ما آغاز شده است”

اندکی پس از آغاز به کار رئیس جمهور بایدن در همان روز ، رئیس جمهور سامر گفت ، “ما صفحه را ورق زدیم” در حساب توییتر خود. وی ادامه داد: “من پر از امید هستم.”

همزمان با روی کار آمدن رئیس جمهور بایدن در آن روز ، وضعیت حزب جمهوری خواه سابق با اکثریت آرا در سنای آمریکا به حزب دموکرات تغییر یافت. در اوایل ماه جاری ، نامزدهای جان اوسوف و رافائل وارنوک ، که در انتخابات نهایی جورجیا پیروز شدند ، رسماً شرایط خود را آغاز کردند.

آقای شومر در توییت دیگر خود در توئیت دیگری نوشت: “در بسیاری از شرایط دموکراتیک ، سنا کارها را متفاوت انجام می دهد.”

سپس سنا پاسخ به بحران جدید ویروس کرونا (کرونا 19) ، مبارزه برای عدالت نژادی و واکنش شدید به تغییرات آب و هوایی را به عنوان وظایف ملی سنا بیان کرد.

در سنای آمریکا ، کمال هریس ، معاون رئیس جمهور ، که همان روز کار خود را آغاز کرد ، به عنوان رئیس مجلس سنا فعالیت خواهد کرد. طبق گزارش CNN ، معاون رئیس جمهور هریس از سمت سناتور استعفا داد و گفت: “تا اینجا خیلی خوب است. من هر روز کار می کنم.”

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.