[ad_1]

روستایی در جنوب هند که پدربزرگ مادری هریس در آن متولد شد ، یک فضای جشن در روز افتتاحیه

پیوند_انتخابی
[첸나이(타밀나두)=AP/뉴시스] در 20 ام (به وقت محلی) ، ساکنان روستای تولاسانداپورام ، واقع در جنوب چنای ، تامیل نادو ، هند ، از افتتاح هریس ، با در دست داشتن یک عکس عکس توسط کمالا هریس ، معاون رئیس جمهور ایالات متحده ، خوشحال شدند. این دهکده محل زندگی پدربزرگ مادری هریس است. 2021.0-1.21.

[서울=뉴시스] خبرنگار کیم هی کیونگ = هنگامی که معاون رئیس جمهور ایالات متحده کمالا هریس در 20 ام به وقت محلی روی کار آمد ، یک دهکده کوچک در جنوب هند در یک فضای جشن غرق شد.

به گزارش آسوشیتدپرس ، ساکنان روستای Tulasendrapuram در حدود 350 کیلومتری چنای در تامیل نادو ، جنوب هند ، مراسم افتتاحیه هریس را با لباسهای سنتی پوشیدند که در آن روز در رویدادهای مهم پوشیده شده بود

آنها فریاد زدند “بیایید کمالا هریس را زندگی کنیم” با صدای عکس معاون رئیس جمهور هریس و هنگام آتش سوزی در دفتر ، با آتش نشانان تشویق کردند.

یک دهکده کوچک در هند از مراسم تحلیف معاون رئیس جمهور هریس استقبال کرد زیرا پدربزرگ مادری هریس اهل آن روستا بود.

یک روستایی از تولاساندراپورام به آسوشیتدپرس گفت: “ما بسیار افتخار می کنیم که هندی ها به عنوان معاون رئیس جمهور ایالات متحده انتخاب شده اند.”

پیوند_انتخابی
[첸나이(타밀나두)=AP/뉴시스] در 20 ام (به وقت محلی) ، ساکنان دهکده Tulasendrapuram ، واقع در جنوب چنای ، تامیل نادو ، هند ، هنگام آغاز کار کمالا هریس ، معاون رئیس جمهور ایالات متحده ، با آتش نشانان جشن گرفتند. 2021.0-1.21.

مادر هریس ، مرحوم گوپالان هریس ، در هند متولد شد و برای ادامه تحصیل به ایالات متحده رفت. وی از دانشگاه کالیفرنیا ، برکلی ، آمریکا دکترای تغذیه و غدد درون ریز گرفت و با دونالد هریس ، مهاجر از جامائیکا ازدواج کرد و هریس را به دنیا آورد. آنها نام دختران خود را “کامالا” گذاشتند که در زبان سانسکریت به معنای “نیلوفر آبی” است ، یک زبان کلاسیک هندی. .

معاون رئیس جمهور هریس مادر خود را تاکنون به عنوان “بزرگترین منبع الهام در زندگی من” توصیف کرد. همچنین مشخص شد که وی بسیار تحت تأثیر پدربزرگ و مادربزرگ مادران هندی قرار گرفته است.

به همین دلیل ، هنگامی که جو بایدن و هریس در انتخابات ریاست جمهوری در نوامبر گذشته پیروز شدند ، شهر تولاساندراپورام به یکی از موارد مورد علاقه در سراسر هند تبدیل شد. سیاستمداران محلی به روستا هجوم آوردند و بچه هایی که عکس های هریس را انتخاب می کردند ، هنگام عبور از جاده های غبارآلود ، انتخابات هریس را جشن گرفتند.

اهالی روستا امیدوارند که معاون رئیس جمهور هریس تا سال 2024 رئیس جمهور شود. یکی از ساکنان گفت: “اگر از هند برای چهار سال آینده حمایت کنید ، رئیس جمهور خواهد شد.”

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.