[ad_1]

ارزیابی مجدد پرتره رئیس جمهور سابق جکسون و پرچم نظامی تبعیض نژادی برداشته شد
نماد جنبش کارگری و حقوق بشر سزار چاوز نصب نیم تنه
مارتین لوتر کینگ ، رابرت کندی بوست و دیگران.

پیوند_انتخابی
[워싱턴=AP/뉴시스]جو بایدن ، چهل وچهارمین رئیس جمهور ایالات متحده ، در بیستم (به وقت محلی) ، اولین روز تحلیف خود ، در دفتر کاخ سفید نشسته است. 2021.1.21.

[서울=뉴시스] خبرنگار شین جونگ وون = جو بایدن ، رئیس جمهور آمریكا ، پرتره رئیس جمهور پیشین اندرو جكسون را كه بعنوان نژادپرست در دفتر كاخ سفید ارزیابی شده است ، خرد كرد و نیم تنه جدیدی از سزار چاوز فعال حقوق بشر و حقوق بشر قرار داد.

واشنگتن پست (WP) فضای داخلی دفتر اخیراً بازسازی شده کاخ سفید را در 20 ام (به وقت محلی) نقاشی کرد. گزارش می کند که با قسمت ها و نمادها پر شده است.

به گفته وی ، نیم تنه مارتین لوتر کینگ جونیور و رئیس جمهور سابق رابرت اف کندی در کنار شومینه نهفته است. رئیس جمهور بایدن اغلب از تأثیر این دو در جنبش حقوق مدنی یاد می کند.

نیم تنه سزار چاوز ، نماد جنبش کارگری و حقوق بشر ، در پشت دفتر تصمیم گیری نصب شد. همچنین یک نیم تنه از شهروند آفریقایی ، رزا پارکس ، و همچنین یک نیم تنه از النور روزولت ، فعال حقوق بشر که به عنوان همسر روزولت رئیس جمهور سابق و اولین رئیس کمیسیون حقوق بشر سازمان ملل متحد (برجام) فعالیت کرده است ، وجود دارد.

همچنین مجسمه ای از Chirikawa و Apache Alan Hauser سوار بر اسب وجود دارد. این مجسمه توسط Daniel Inoue ، اولین نماینده مجلس ژاپن ساخته شده است.

او همچنین در اطراف پرتره سیاستمدار و دانشمند بنیامین فرانکلین قدم می زند. WP این را به عنوان نمادی از علاقه رئیس جمهور بایدن به علم تفسیر می کند.

برعکس ، پرتره رئیس جمهور سابق جکسون ، هفتمین رئیس جمهور ایالات متحده ، نابود شد. وی سربازی بود که در جنگ انقلابی شرکت کرد و بعداً سیاستمدار شد و رئیس جمهور شد ، اما مجدداً به عنوان یک مرجع عالیقدر سفیدپوست که سیاست سختگیرانه ای را علیه مردم بومی و تجارت برده دنبال کرد ، ارزیابی شد.

علاوه بر این ، پرچم نظامی نشان داده شده در پشت دفتر تعیین نیز برداشته شد. در عوض ، آنها با ستاره و راه راه و پرچمهای دیگری که مهر رئیس جمهور را داشتند ، جایگزین شدند.

◎ اخبار هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *