[ad_1]

رسماً به عنوان چهل و چهارمین رئیس جمهور افتتاح شد

پیوند_انتخابی
[워싱턴=AP/뉴시스]رئیس جمهور منتخب جو بایدن روز 20 ام (به وقت محلی) دست خود را بر روی کتاب مقدس در پایتخت ایالات متحده نهاده و به عنوان چهل و چهارمین رئیس جمهور ایالات متحده در برابر رئیس دادگستری جان رابرتز سوگند یاد می کند. 2021.01.21.

[서울=뉴시스] خبرنگار نامبیتنارا = در روز بیستم (به وقت محلی) جو بایدن به عنوان چهل و چهارمین رئیس جمهور ایالات متحده سوگند یاد کرد.

طبق ویدیویی که در آن روز از وب سایت رسمی مراسم تحلیف رئیس جمهور بایدن پخش شد ، رئیس جمهور بایدن به عنوان رئیس دادگاه عالی فدرال ، جان رابرتز سوگند یاد کرد.

براساس نیویورک تایمز ، کتاب مقدس که توسط رئیس جمهور بایدن برای سوگند خود استفاده شده احتمالاً 50 سال تجربه سیاسی دارد.

گفته می شود که وی در سال 1893 به خانواده تحویل داده شد.

کتاب مقدس همچنین هنگامی که رئیس جمهور بایدن ، دومین کاتولیک در تاریخ ایالات متحده ، به عنوان سناتور و معاون رئیس جمهور سابق فدرال روی کار آمد ، نقش مهمی داشت. پسر مرحوم وی بو بایدن نیز هنگام روی کار آمدن به عنوان دادستان کل دلاور از این کتاب مقدس استفاده کرد.

طبق سوگند ، مدت رسمی از ظهر آغاز می شود.

رئیس جمهور بایدن در سال 1942 متولد شد و امسال او 79 ساله است. وی پیرترین رئیس جمهور ایالات متحده است.

رئیس جمهور بایدن در سن 197 سالگی در سن 197 سالگی به عنوان سناتور دلاور انتخاب شد. وی سپس 36 سال به عنوان سناتور و هشت سال به عنوان معاون رئیس جمهور در دوران ریاست جمهوری باراک اوباما خدمت کرد.

او انتخابات ریاست جمهوری 1988 و 2008 را به چالش کشید ، اما از رقابت های حزبی کنار گذاشته شد. انتخابات ریاست جمهوری 2016 به دلیل شوک پسر بزرگ بو ، که در اثر سرطان مغز درگذشت ، از دست رفت.

در طی این انتخابات ، رئیس جمهور بایدن ابراز اشتیاق به پسر مرحوم خود بو. اشک ها اغلب در مجسمه های رسمی دیده می شد.

در حالی که رئیس جمهور دونالد ترامپ سرزنش آلودگی به ویروس کرونا را نادیده گرفت و آن را انکار کرد ، بایدن معاون رئیس جمهور با از دست دادن خانواده اش همدرد بود.

رئیس جمهور بایدن اکنون باید زخم های بحران کرونا 19 را که منجر به 400000 کشته شدن آمریکایی شد ، ترمیم کند و بهبود اقتصادی را رهبری کند. همچنین باید به تقسیم جامعه آمریکا توجه شود که با حمله معترضین به ترامپ در پارلمان آشکار شد.

انتظار می رود که بایدن در اولین روز تحلیف خود با امضای حدود 10 دستورالعمل برای ایالات متحده نامزد شود.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز نیوز@newsis.com

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.