[ad_1]

ترامپ اشتراک NYT / WP را در اکتبر 2019 خاتمه می دهد.
تحویل به کاخ سفید در اولین روز حکومت بایدن

پیوند_انتخابی
[워싱턴=AP/뉴시스]جو بایدن ، رئیس جمهور آمریكا ، اولین دستور اجرایی را در تاریخ 20 ام (به وقت محلی) در دفتر كاخ سفید امضا می كند. پرزیدنت بایدن دستورالعمل بازگشت به كنوانسیون تغییر آب و هوا در پاریس را امضا كرد كه نیاز به استفاده از ماسك در مراكز فدرال و پیوستن به سازمان بهداشت جهانی (WHO) است. 2021.01.21.

[서울=뉴시스] خبرنگار کیم هی کیونگ = همزمان با روی کار آمدن جو بایدن ، رئیس جمهور آمریکا ، کاخ سفید مجدداً مشترک شدن در نیویورک تایمز (NYT) و واشنگتن پست (WP) را آغاز کرد. رئیس جمهور پیشین دونالد ترامپ با فروش این دو روزنامه به عنوان “اخبار جعلی” اشتراک خود را متوقف کرد.

در بیست و یکم (به وقت محلی) ، رسانه سیاسی آمریکایی هیل به نقل از منبعی از کاخ سفید گفت که این دو روزنامه در صبح روز اول ریاست جمهوری بایدن به کاخ سفید تحویل داده شدند.

رئیس جمهور پیشین ترامپ در ماه اکتبر سال 2019 اشتراك خود را متوقف كرد و این دو روزنامه را به “اخبار جعلی” و “اخبار فساد” متهم كرد. ترامپ هنگامی که مجلس نمایندگان وقت تحقیق درباره استیضاح وی را آغاز کرد ، حملات خود به رسانه ها را شدت بخشید. او ادعا می کند که رسانه های آمریکایی فاسد هستند و او با دموکرات ها کار می کند.

رئیس جمهور سابق ترامپ در دوران مسئولیت خود ، ایالات متحده را به دلیل فروش رسانه های جمعی مانند CNN ، NYT و WP به عنوان “اخبار جعلی” مورد انتقاد قرار داد.

NYT و WP در سال 2018 برای مقاله ای که ادعای ارتباط داخلی اردوگاه ریاست جمهوری ترامپ و روسیه در سال 2018 را ردیابی می کند ، برنده جایزه پولیتزر شدند. وی گزارش داد که جایزه پولیتزر را دریافت کرد ، اما مشخص شد که هیچ توطئه ای وجود ندارد. او استدلال می کند که جایزه پولیتزر باید سلب شود.

رسانه ای که رئیس جمهور ترامپ تقریباً دوست داشت فاکس نیوز بود ، رسانه ای محافظه کار که وی آن را رسانه ای منصفانه توصیف کرد.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *