[ad_1]

وزرای دوران ترامپ خصومت را “پایان” اعلام کردند
بایدن “ما باید با عزت خود کار کنیم”

پیوند_انتخابی
[워싱턴=AP/뉴시스] جو بایدن ، رئیس جمهور ایالات متحده ، از طریق ویدئو در ضیافت شام کاخ سفید در واشنگتن ، دی سی (به وقت محلی) از طریق ویدیو سخنرانی کرد وی با تأکید بر اینکه اگر افرادی وجود داشته باشند که به یکدیگر احترام نگذارند ، گفت: “ما یک تیم هستیم” ، من بلافاصله اخراج می شوم. 2021.01.21.

[서울=뉴시스] گزارشگر ایان = رئیس جمهور آمریكا جو بایدن در 20 ام (به وقت محلی) به نامزدهای دولت جدید گفت كه “ما یك تیم هستیم” و اگر افرادی باشند كه مورد احترام نباشند ، “من بلافاصله آنها را اخراج می كنم.”

به گزارش سی ان ان ، رئیس جمهور بایدن آن روز از طریق ویدئو در سالن غذاخوری کاخ سفید با نامزدها صحبت کرد و بر مسئولیت خود تأکید کرد و گفت: “ما بدهی داریم. در عین حال از امتیازات بزرگی برخوردار هستیم.”

وی تأكید كرد: “كاری كه انجام می دهد بسیار كمی است كه تأثیر مثبت مثبتی بر دیگران و حتی كل جهان بگذارد.” “مردم برای ما کار نمی کنند ، ما باید برای مردم کار کنیم.”

رئیس جمهور بایدن ادامه داد ، “من برای مردم کار می کنم ، آنها حقوق من را می دهند. آنها حقوق ما را می دهند. آنها به شما ایمان دارند. و من به شما ایمان دارم.”

مشخص شده است که او منتظر نخواهد ماند تا تهمت هایی را که در دولت دونالد ترامپ حکمفرما می کند ، مشاهده کند.

رئیس جمهور بایدن گفت ، “تا زمانی که با من کار می کنید ، اگر سایر همکاران را نادیده بگیرید یا به آنها بی احترامی کنید ، من شما را اخراج می کنم.”

وی گفت: ما در چهار سال گذشته آرمان خود را از دست داده ایم و افزود: امیدوارم وزرا و مسئولان عزت یکدیگر را حفظ کنند.

پرزیدنت بایدن گفت ، “تاریخ اینگونه ارزیابی می شود كه ما چقدر صادق ، با شرافت و خردمندانه در راه مصلحت آمریكا هستیم.”

پیوند_انتخابی
[워싱턴=AP/뉴시스] جو بایدن ، رئیس جمهور آمریكا ، روز 20 ام (به وقت محلی) در سالن غذاخوری كاخ سفید با نامزدهای دولت جدید گپ تصویری برقرار كرد. 2021.01.21.

◎ همدردی مطبوعات Newsis [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *