[ad_1]

کره ای ها ، زبان بازی کنند و “شکوه خانواده جو” را جشن بگیرند
معرفی سنت های کره ای که ارزش شجره نامه را قائل هستند

پیوند_انتخابی
[워싱턴=AP/뉴시스]در تاریخ 20 ام ، در حالی که جو بایدن ، رئیس جمهور ایالات متحده ، به عنوان بخشی از مراسم تحلیف خود ، رژه ای از راه دور برگزار كرد ، دیوید چو (سمت چپ) کره ای ، افسر ارشد امنیتی رئیس جمهور ، به شدت توسط رئیس جمهور بایدن محافظت می شد. 2021.1.22.

[서울=뉴시스] خبرنگار شین یونگ برنده شد = تلویزیون NBC آمریکا با تأکید بر فرهنگ نام خانوادگی در کره توجهات را جلب کرد و گفت که کره ای ها به شیوه ای منحصر به فرد جشن می گیرند و به نام جو بایدن رئیس جمهور ایالات متحده و دیوید چو متولد کره ای زبان انتخاب می کنند برای افسر امنیتی خود

NBC در 22 (به وقت محلی) گزارش داد: “چرا کره ای ها در مراسم تحلیف بایدن دو” جو “نامگذاری کردند؟” دیوید جو از سرویس مخفی امنیت میهن (SS) ، جایی که کره ای ها اولین افسر ریاست جمهوری آسیا شدند. امنیت. این جشن به روشی منحصر به فرد از فرهنگ سنتی خانواده برگزار می شد.

او مورد توجه قرار گرفت در حالی که چندین بار در مراسم تحلیف رئیس جمهور بایدن در روز 20 ام به عنوان محافظ سایه در مقابل دوربین گرفتار شد.

او در مراسم تحلیف مستقیماً پشت سر رئیس جمهور بایدن ایستاد ، درب اتومبیل ریاست جمهوری آمریکا “Beast” را باز کرد و نزدیکترین محافظ در هنگام رژه در مسافت کوتاه بود.

علاوه بر این ، همانطور که مشخص شد وی از نژاد کره ای است ، عکس های گرفته شده با رئیس جمهور بایدن به سرعت از طریق رسانه های آنلاین و اجتماعی (SNS) در کره پخش شد.

نوشته های تبریک در اینترنت با عنوان “شکوه خانواده جو.

اما غیر از این ، هنگام بازی “جو” در “جو بایدن” به عنوان نام خانوادگی ، کره ای ها به این دلیل انتخاب شدند که “رئیس جمهور بایدن نیز خانواده جو است” ، “رئیس جمهور بایدن یکی از اقوام دیوید است” ، “دیوید انتخاب شد زیرا او همان بود رئیس جمهور. شبکه NBC جوک هایی از جمله “به نظر می رسد ایالات متحده قادر به چشم پوشی از ارتباط خون نیست” را گزارش داد.

تجزیه و تحلیل شد که این فقط یک بازی با کلمات است ، اما برجسته سنت طولانی کره ، که ارزش شجره نامه است. گفته می شود که کره ای ها مدت طولانی است که میراث خود را با خانواده هایی نشان می دهند که هویت و قبیله خود را نشان می دهند.

همچنین گفته شده است که دادن نام خانوادگی از قرن 10 تا 14 لطفی است که از طرف خانواده سلطنتی گوریو داده شده است و مردم عادی در اواخر قرن 18 برای داشتن منافع اجتماعی و اقتصادی نام خانوادگی دارند. آقای کیم ، آقای لی و آقای پارک نماد طایفه عالی رتبه هستند و ریشه خانواده های محبوب امروز را توضیح می دهند.

وی افزود که در اواخر دهه 1800 ، استعمارگران ژاپنی سیستم طبقاتی را منسوخ کرده و تغییر نام سیستم طبقاتی را اعمال کردند که باعث تقویت بیشتر این رسم شد.

در همین حال ، جو ، اولین رئیس جمهور آسیا که مسئول امنیت رئیس جمهور ایالات متحده است ، حتی در زمان دولت دونالد ترامپ سابق نیز به مقام دوم تیم امنیتی رسید. وی همچنین با محافظت موفقیت آمیز از اجلاس کره شمالی و آمریکا در سنگاپور در سال 2018 و هانوی در ویتنام در سال 2019 ، یک مدال طلا برای عملکرد برجسته دریافت کرد.

◎ اخبار هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.