[ad_1]

کاخ سفید “بایدن از اپیدمیولوژی استیضاح دور باشد”

پیوند_انتخابی
[웨스트팜비치=AP/뉴시스]دونالد ترامپ ، رئیس جمهور پیشین آمریکا ، در 20 ام (به وقت محلی) وارد فرودگاه بین المللی پالم بیچ در وست پالم بیچ ، فلوریدا می شود و هنگام نشستن در نیروی هوایی یک ، با او دست می دهد. 2021.01.21.

[서울=뉴시스] گزارشگر کیم نان یانگ = مراسم تحلیف رئیس جمهور آمریکا ، جو بایدن ، که فریاد اتحاد می زد ، همچنین توجه به روند دادرسی استیضاح دونالد ترامپ ، رئیس جمهور پیشین در سنا را جلب می کند. برخی از افراد در مورد توقف جلسه استیضاح صحبت کردند.

طبق یک حساب کاخ سفید در یوتیوب در بیستم (به وقت محلی) ، اولین جلسه مطبوعاتی کاخ سفید از زمان روی کار آمدن رئیس جمهور بایدن ، این سوال را مطرح کرد که احتمال توقف دادرسی استیضاح ترامپ وجود دارد.

یک خبرنگار برای جلسه توجیهی از سخنگوی جن ساکی س askedال کرد: “آیا فکر می کنید (رئیس جمهور بایدن) باید از جلسات استیضاح سنا که احتمالاً تقسیم شده توسط نانسی پلوسی رئیس مجلس و چاک شومر رئیس جمهور سنا منصرف شود.”

ساکی گفت: “همانطور که همه دیده اند ، او (بایدن) امروز در سخنان افتتاحیه خود در مورد اهمیت وحدت و اتحاد ملت صحبت کرد.” “ادغام در این دوره به ما کمک خواهد کرد.”

وی گفت: “همانطور که همه آمریکایی ها می توانند ، سنا می تواند کارهای زیادی را همزمان انجام دهد.” “آنها می توانند در حالی که به وظایف قانون اساسی خود عمل می کنند ، برای آمریکایی ها کار کنند.”

ساکی گفت ، “دیدگاه او (بایدن) این است که حل مشکلات پیش روی ملت راهی برای اتحاد ملت است.”

ساکی با فاصله گرفتن از احتمال مداخله مستقیم رئیس جمهور بایدن گفت: “او (بایدن) از پویایی زمان و جزئیات نحوه کنگره در مورد موضوع استیضاح فاصله خواهد داشت.”

پیش از این مجلس نمایندگان به رهبری حزب دموکرات ایالات متحده با 232 رأی مخالف و 197 رأی مخالف لایحه استیضاح دوم علیه رئیس جمهور وقت ترامپ را تصویب کرد. اتهامات ذکر شده در کیفرخواست “تحریک به جنگ داخلی” است. گفته می شود که 6 هوادار گروه تئاتر به مجلس حمله کردند.

در آن زمان ، دوره ریاست جمهوری ترامپ فقط یک هفته مانده بود و برخی اظهار داشتند که استیضاح در دوره تغییر رژیم می تواند دوره زودرس رئیس جمهور بایدن را متفرق کرده و دولت ایالت را سنگین کند.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.