[ad_1]

پیوند_انتخابی
[워싱턴=AP/뉴시스]جو بایدن ، رئیس جمهور آمریكا ، سخنرانی تحلیف خود را در روز 20 ام (به وقت محلی) در كاپیتول انجام داد. 2021.01.21.

[서울=뉴시스] خبرنگار شین یونگ وون = رئیس جمهور جو بایدن ، که رسماً به عنوان چهل و چهارمین رئیس جمهور ایالات متحده در 20 ام (به وقت محلی) کار خود را آغاز کرد ، “ادغام” این جشن را تکرار کرد ، با چالش های دشواری روبرو بود اما پیام خوش بینانه ای که آنها می تواند با هم غلبه کند تحویل داده شده است.

به گزارش سی ان ان ، رئیس جمهور بایدن ساعت 20:30 مراسم تحلیف در بنای یادبود لینکلن را برگزار کرد. دموکراسی آنها پس از برشمردن دشواری هایی که با آن روبرو هستند ، از جمله تهدیدهای داخلی برای کشور ، از مردم آمریکا پرسیدند که آیا آماده پذیرش این چالش هستند؟

وی گفت: “آیا ما می توانیم مانند نیاکانمان این لحظه را ببینیم.” من معتقدم که باید داشته باشیم و معتقدم که خواهیم کرد.

وی گفت: “دلیل اینکه من هرگز مانند امروز نسبت به ایالات متحده خوش بین نبودم به خاطر شما و مردم آمریکا است.”

وی گفت: “مردم در ایالات متحده عالی هستند. این کشور یک کشور عالی است.”

او گفت: “از این افتخار متشکرم. من همه چیز را به شما می دهم.”

بازیگر تام هنکس که مردم را دید ، مراسم تحلیف را “شاهدی بر دوام آرمان های آمریکایی” توصیف کرد.

وی گفت: “طی چند هفته و چند سال اخیر ، ما شاهد اختلافات و مشکلات عمیق بوده ایم.” امشب امیدی است که همه ما برای عمل به دموکراسی ، بنیان جمهوری ، یکپارچگی قانون اساسی مشترک داریم. این یک رویا بود.

منتخب بایدن از طریق سخنرانی افتتاحیه خود در این روز بر ادغام ، همکاری و بهبودی مردم آمریکا تأکید کرد. چشم انداز تقویت اتحاد و بازیابی رهبری جهانی نیز آشکار شد.

در ساعت 12:00 ظهر همان روز به وضعیت ریاست جمهوری تبدیل شد. اولین وظایف رسمی وی شامل امضای دستورات اداری ، مانند بازگشت به کنوانسیون آب و هوای پاریس ، پیوستن به سازمان بهداشت جهانی (WHO) و ماسک دادن به امکانات فدرال بود.

◎ اخبار هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.