[ad_1]

“ما به طور فعال با قرنطینه کرونا 19 ، انگیزه های اقتصادی و سیاست های مهاجرت همکاری خواهیم کرد”
تأکید بر روابط “بسیار خوب” با دولت جدید

پیوند_انتخابی
[멕시코시티=AP/뉴시스]روز استقلال مکزیک ، شانزدهم (به وقت محلی) ، رژه نظامی به مناسبت روز استقلال در میدان سوکالو در مکزیکو سیتی ، پایتخت مکزیک ، جایی که رئیس جمهور مکزیک ، آندرس مانوئل لوپز اوبرادور (مرکز) و همسرش عبور کردند ، برگزار شد. در طول این رویداد. از آنجا که اجتماعات عمومی گسترده توسط اپیدمی تاج 19 محدود شده بود ، مکزیک برای اولین بار پس از 153 سال روز استقلال خود را بدون یک رویداد عمومی گسترده جشن گرفت. 20/9/17

[서울=뉴시스] گزارشگر Cha Mi-rye = رئیس جمهور مکزیک ، آندرس مانوئل لوپز اوبرادور ، بیانیه ای را در بیست و یکم (به وقت محلی) ، اولین برنامه سیاسی پیشنهادی جو بایدن ، رئیس جمهور ایالات متحده پس از روی کار آمدن ، حمایت از مبارزه با گسترش کرونا 19 ، تقویت اقتصاد ، منتشر می کند. و حمایت از سیاست های مهاجرت. رسانه های محلی گزارش دادند که آنها اهداف خود را بیان کرده اند.

یک روز پس از روی کار آمدن رئیس جمهور بایدن ، رئیس جمهور ابرادور درباره روابط بین مکزیک و دولت جدید آمریکا “بسیار خوب” گفت. وی افزود رئیس جمهور بایدن با تمرکز بر جلوگیری از گسترش کرونا 19 از تلاش برای بازسازی اقتصاد حمایت کرد.

وی در یک کنفرانس خبری روزانه گفت: “اقتصاد تنها مشکل نیست. اپیدمی و گسترش کرونا 19 بیشترین آسیب را می زند.”

رئیس جمهور ابرادور در مورد تلاش دولت بایدن برای نجات اقتصاد ایالات متحده با کمک مالی به ارزش 1.9 تریلیون وون صحبت کرده است ، “این نیز بسیار مهم است.”

از نظر سیاست مهاجرت ، سیاست بایدن در رسمیت شناختن رسمی وضعیت مهاجرت برای مهاجران خارجی مقیم ایالات متحده ، پاسخگوی خواسته های مکزیک خواهد بود.

پرزیدنت ابرادور به خبرنگاران گفت: “این یک سیاست عالی است. ما هیچ دلیلی برای اعتراض نداریم. بلکه ما برای اطمینان از انجام این کار با همه سیاست ها موافق هستیم.”

در حال حاضر حدود 38 میلیون مکزیکی در ایالات متحده زندگی می کنند.

در مراسم تحلیف در 20 ام ، بایدن به عنوان چهل و چهارمین رئیس جمهور ایالات متحده ، جانشین دونالد ترامپ ، رئیس جمهور این کشور شد. در زمان تصدی ترامپ ، ایالات متحده سیاست مهاجرت خصمانه و جنگ طلبانه ای را دنبال کرد.

به ویژه ، این سیاست های متضاد مهاجرت ، مانند ایجاد موانع بالا در مرز مکزیک و جدا کردن والدین و فرزندان از خانواده های مهاجر در مکزیک ، را به شدت دنبال کرده است.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *